Amsn

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Clausius Clapeyron

Üye
    Konu Sahibi
Amsn

Açıklama:
Msn messenger türünde onun benzeri msn programı. (Türkçe Dil desteği sağlıyor)

madmann

madmann

Üye
ne işe yaradığınıda yazarsan sevinirim

Clausius Clapeyron

Üye
    Konu Sahibi
<div class='quotetop'>(madmann &#064; Dec 13 2005, 05&#58;26 PM) [post=226638]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
ne i&#351;e yarad&#305;&#287;&#305;n&#305;da yazarsan sevinirim
[/b][/quote]
Gerekli aç&#305;klama yap&#305;ld&#305;. Konu ba&#351;l&#305;&#287;&#305; (Amsn) yeterlidir diye aç&#305;klama yapmam&#305;&#351;t&#305;m

depresif

Üye
gereken açıklama çok kısa yapıldı msn tarzı bişey derken o tarz bişey mi yoksa ona yama bişey mi
onu kurunca zeki müren de bizi görecek mi?
aç biraz mevzuyu kardeş ya

Clausius Clapeyron

Üye
    Konu Sahibi
<div class='quotetop'>(depresif &#064; Dec 13 2005, 06&#58;02 PM) [post=226681]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
gereken açıklama çok kısa yapıldı msn tarzı bişey derken o tarz bişey mi yoksa ona yama bişey mi
onu kurunca zeki müren de bizi görecek mi?
aç biraz mevzuyu kardeş ya
[/b][/quote]
Delirecem şimdi ya. gayet açık yazdım msn türü PROGRAM yani msn e yama felan değil. Msn messenger dışında kullanabileceğin bir başka msn ismide Amsn şimdi anlaşıldı sanırım çünkü başka türlü açıklama yapamayacağım.

depresif

Üye
yok arkadaş
bir yerden çok güzel bi söz duydum seninle de paylaşma gereği duyuyorum
" Bildiklerin,Karşındakinin anladığı kadardır."
yani anlatamıyorsun selametle kızmaya bozulmaya gerek yok
ben açıklamalarından bişey anlamadığım için indirmedim indirmemde
selametle

hidayet

hidayet

Üye
paylaşımın için teşekkürler ayrıca bu yama falan olsa _db_ zaten belirtirdi konuyu bence en iyi şekilde anlatmış paylaşımlarının devamını dilerim

muraoyak

Üye
bende bişe anlamadım tam bence daya detaylı anlat

Clausius Clapeyron

Üye
    Konu Sahibi
msn messenger kullanmak istemiyorsanız 7.5 sürekli bozuluyorsa yapmanız gereken Amsn i kullanmak olacaktır. Amsn Msn messengera rakip olabilecek çok güzel bir programdır. (anlayana sivrisinek saz anlamayana davul zurna az gayrı anlayın artık looooo )

depresif

Üye
kardeş anlaşıldı (demek zorunda kaldım yoksa adımızı depresif deyil kuşbeyinli olarak değişeceğiz )
acaba msn deki kişileri oraya taşımak gerekir mi diye sorsam mı boşver sormiim yoksa _db_ uçan kafa teknikleri konusunda yeni başlık açacak

Clausius Clapeyron

Üye
    Konu Sahibi
<div class='quotetop'>(depresif &#064; Dec 14 2005, 05&#58;15 PM) [post=227236]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
kardeş anlaşıldı (demek zorunda kaldım yoksa adımızı depresif deyil kuşbeyinli olarak değişeceğiz )
acaba msn deki kişileri oraya taşımak gerekir mi diye sorsam mı boşver sormiim yoksa _db_ uçan kafa teknikleri konusunda yeni başlık açacak
[/b][/quote]
yok taşıma yapmana gerek yok kendisi getiriyor. Her sorunuza her zaman cevap vermeye çalışırım ama bu konu bir hayli abartıldı espiri karışık soru bombardımanına tutuldum

DefectoR

Arkadaşlar ortamı germenin bi anlamı yok

Clausius Clapeyron

Üye
    Konu Sahibi
<div class='quotetop'>(DefectoR &#064; Dec 15 2005, 01&#58;12 PM) [post=228040]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Arkadaşlar ortamı germenin bi anlamı yok
[/b][/quote]
Sorun yok

depresif

Üye
kesinlikle sorun yok ortam gerilmez

kurt bey

kurt bey

Üye
Açıklamyı ben yapayım arkadaşlar. Amsn tıpkı msnmessenger gibi bi chat programı. Sadece daha fazla görsellik katılmış. Kodlarıda açık olduğu için herkes istediği değişikliği yapabiliyormuş. msndeki listediniz aynı şekilde amsndede gözüküyo. dediğim gibi sadece msn messengerden farkı görsel öğelerde.

Clausius Clapeyron

Üye
    Konu Sahibi
<div class='quotetop'>(kurtoglu85 &#064; Dec 15 2005, 01&#58;19 PM) [post=228044]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Açıklamyı ben yapayım arkadaşlar. Amsn tıpkı msnmessenger gibi bi chat programı. Sadece daha fazla görsellik katılmış. Kodlarıda açık olduğu için herkes istediği değişikliği yapabiliyormuş. msndeki listediniz aynı şekilde amsndede gözüküyo. dediğim gibi sadece msn messengerden farkı görsel öğelerde.
[/b][/quote]
Ellerine sağlık açıklama için artık soran olmaz gayrı bu nedir diye

VoLo

VoLo

Üye
paylaşım için saol

VoLo

VoLo

Üye
paylaşım ve bilgi için saolun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt