Amiral Gemilerinden Alfa Telefonlardan Kesinlikle Uzak Durun Eksikleri ve Kusurları İle Başa Çkazsnz

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
THQ

THQ

Üye
    Konu Sahibi
Amiral Gemilerinden Alfa Telefonlardan Kesinlikle Uzak Durun Eksikleri ve Kusurları İle Başa Çkazsnz
Herkez duysun bu makalemi amiral gemisi olarak tanıtılan mesela nokianın N97 si yada Nokia nın N8 i Mesela Samsungun Galaxy s 1 i hepsi birer mieng taşıdır markalar için gelecekte yapacaklarının en kusurlu halidir o kusurlu ilk yeni jenerasyon cihazlarını deneme tahtasıymış gibi yapar firma mühendisleri her olasılığın üzerlerinde denenmesini isterler amiral gemisi diye tabir edlen cihazdan hemen sonra piyasaya sürülen cihaz aslında bir önceki cihazın eksiklerinin mümkün olduğu derecede giderilmiş halidir ve daha ucuza satılır amiral gemisi çok reklamı yapıldığı için beklenen fiyat her zaman ve uzun süre üst seviyelerde kalır

Mesela samsungun galaxy s1 cihazı çok reklamı yapıldı evet tutulması bekleniyordu diğer ürettiği telefonlarında tutulmasını bekliyordu ama bu tahminlerin dışında tutuldu çok eksikleri vardı galaxy s 2 apayrı bir dünya sanki galax 1 e hiç benzemiyor gerek işlemci ram vs elektronik mimari gerekse destek sunduğu özellikler açısından en iyisi herzaman ilkten sonra gelendir olabildiğince fixlenir ve satışa sunulur ilk deneme tahtasında neyin doğru neyin yanlış olduğuna kanaat getiren cihaz yetkilileri 2. seride daha sağlama kaçar ve sadece sağlamlığa yoğunlaşır söylediklerim yabana atılacak şeyler değil deneyenlerden o aşşağlık deneyimi yaşayanlardan söylediklerimin aynılarını duyabilirsiniz kusurlu bir birlikteliktense sıkıntısız beraberil daha iyidir telefonla iyi geçinmek istediklerini elde etmede en önemli koşuldur benimde başım yandır nokia fabrikalarına ağır bir haciz gelmesini hergün tüm dileklerimle isterim ama bir gün insanları kobay olarak ve bu deneylerinde kullandığı insanlardan yaptığı ticaretin ters yüzeyinin tadını alacağına eminim nokia seni bulacağam olum o zaman heseplaşırız sert bir tavırla nokta .

ecel54

ecel54

Üye
:hmmm

ecel54

ecel54

Üye
benim anlamadığım üst modeller tabiki diğerlerinin eksiklerini kapatacak ve daha iyi olacak :D

THQ

THQ

Üye
    Konu Sahibi
benim anlamadığım üst modeller tabiki diğerlerinin eksiklerini kapatacak ve daha iyi olacak :D
Benim anlatmaya çalıştığım da amiral gemilerine kobay denek faresi olmayın bi sonraki fazla reklam olmayacak modeli beklerin

mezzomorto1

Üye
Kardeşim n97 aldım ve nokianin anasinin ellerinden öpüyorum desem 2 senedir her gün dua ediyorum anasina :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt