amerika vs ...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yuubi

Üye
    Konu Sahibi
amerika vs ...
Asagidaki konusmalar iddia edildigine gore gercekten olmus ve Deniz Navigasyon kanali 106'dan (Finisterra/Galicia) kaydedilmis:

Ispanyollar: "Burasi A-853, carpismadan kacinmak icin lutfen rotanizi 15 derece guneye cevirin. Su anda 25 deniz mili uzakliktasiniz ve tam uzerimize dogru gelmektesiniz"

Amerikalilar: "Asil siz kendi rotanizi 15 derece kuzeye cevirin"

Ispanyollar: "Negatif! Tekrarliyoruz, rotanizi 15 derece guneye cevirin"

Amerikalilar: "Sizinle ABD gemisinin kaptani konusuyor, kendi rotanizi derhal 15 derece kuzeye cevirin!"

Ispanyollar: "Onerinizi makul ve mumkun bulmuyoruz. Bizecarpmak istemiyorsaniz 15 derece guneye cevirin"

Amerikalilar: (Sesini yukselterek) "Sizinle ABD deniz filosunun buyuklukte ikinci ucak gemis i USS Lincoln'un kaptani Richard James Howard konusuyor, beraberimizde iki kruvazor, avci ucaklari, dort denizalti var. Ayrica bizi hucumbotlar destekliyor. Size TAVSIYE etmiyorum, EMREDIYORUM! Rotanizi 15 derece kuzeye cevirin, aksi halde filomuzun emniyeti icin gereken tedbiri alacagiz! Derhal rotamizdan cekilin gidin!

Ispanyollar: "Sizinle Juan Manuel Salas Alcantara konusuyor, burada iki kisiyiz. Beraberimizde bir kopek, aksam yemegimiz, iki sise bira ve bir de kanaryamiz var. Kanarya su anda uyuyor. Ayrica bizi radyo istasyonu Cadena Dial de La Coruna" destekliyor. Su anda Ispanya'nin Finisterra Galicia kiyisinda ve A-853 numarali deniz fenerinde oldugumuzu gozonune aldigimizdan burdan hic bir yere gitmeye niyetimiz olmadigini soyleyelim. Deniz fenerimizin Ispanya'daki deniz fenerleri arasinda buyukluk acisindan kacinci sirada oldugu konusunda hic bir fikrimiz yok. Kayalik sahillerimize kafadan gecirmek uzere yonlenmis s*ktiriboktan geminizin emniyeti icin istediginiz s*ktiriboktan tedbiri alabilirsiniz. Ama yinede israrla tavsiye ediyoruz rotanizi 15 derece guneye cevirin.

Amerikalilar: Okey, anlasildi. Tesekkurler.

_cLeo_

Üye
aha chok komik yaw... :artı: AmerikaLıLar işte hep böyle bnLr... :D

iceboy

iceboy

Üye
Muhahaha. Yikildim baba ya. aaaaahhhhhhhh.................

iOS Developer

iOS Developer

Üye
zuhaaaaaaaaaaaaaaa

helper007

helper007

Üye
Gerçekten çok gomik

researcher

Üye
o ne be...:)

HanTugrahan

Üye
muhtesemdi dostum rezil AMERIKAN KÖPEKLERININ asagilandigini görmek bizleri memnun ediyor, saygilarimla

maxiburak

maxiburak

Üye
:d:d:d:d:d:d:d:d

POWER

POWER

Üye
Süper ya koptum valla 2 sene önceki konu ama olsun çok komik ya :D:D:D

SelmanTE

SelmanTE

Üye
:kop: :kop:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt