Amd Sempron 2800 64 Bit Hakkında


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
DoKuZuNCuKaPI

DoKuZuNCuKaPI

Üye
    Konu Sahibi
Amd Sempron 64 2800+ 754p 256K işlemci hakkında:
Bir arkadaş orta halli bir bilgisayar almak istiyor ve işlemci olarak fiyatından dolayı bu işlemciyi ona tavsiye ettim sizce bu işlemciden iyi performans alabilirmiyiz? Yada hem ucuz hemde iyi bir performans için ne önerirsiniz?
 
van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Pek anlamam pc'den ama..


Bende normal amd 2800 var ve 2 senedir gayet memnunum.. ;)
 
DoKuZuNCuKaPI

DoKuZuNCuKaPI

Üye
    Konu Sahibi
Sağol van. Sanırım kimsenin bi düşüncesi yok konu hakkında amd az kullanılıyo ondandır.
 

teenwolfx

Üye
Originally posted by DoKuZuNCuKaPI@Oct 5 2005, 04:01 PM
Sağol van. Sanırım kimsenin bi düşüncesi yok konu hakkında amd az kullanılıyo ondandır.
[post=185245]Quoted post[/post]​


Amd nin hangi modeli olursa olsun gözünüz kapalı alın çünkü performans konusunda intel in gerisinde kalmaz ancak aynı modeldeki rakipleri arasında değerlendirildiğinde. yani gözün kapalı al... ;;) ;;) ancak tavsiym soket 754 yerine soket939 işlemci alırsa iyi olur..
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt