ambulans, itfaiye, kurye

Sponsorlu Bağlantılar

Gulu Gulu

Gulu Gulu

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
ambulans, itfaiye, kurye
aynı polislerde olduğu gibi adres tarif etmeden nerede olduğumuzu bulabilirler mi? sonuçta adamın yakınına bir şey olsa veya evi yansa heyecandan dili tutulur ne diyeceğini bilemez. var mı böyle bir şey yoksa illa tarif mi etmemiz gerekli? :hmmm

ayrıca teknoloji gelişti bu kuryeler neden google maps'den bakmıyor da gidip beni arayıp nerede olduğumu soruyorlar :aha:

• Beğen
Tepkiler: Baydırman

Baydırman

Baydırman

Moderator
Bulamaz sanırım :hmmm

• Beğen
Tepkiler: Gulu Gulu
SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
aynı polislerde olduğu gibi adres tarif etmeden nerede olduğumuzu bulabilirler mi? sonuçta adamın yakınına bir şey olsa veya evi yansa heyecandan dili tutulur ne diyeceğini bilemez. var mı böyle bir şey yoksa illa tarif mi etmemiz gerekli? :hmmm

ayrıca teknoloji gelişti bu kuryeler neden google maps'den bakmıyor da gidip beni arayıp nerede olduğumu soruyorlar :aha:
ambulans itfaiye bulur onlar sinyalin nerden geldiğine bakıyor
kurye isterse bulur özel güçleri olmayan kimseyi kurye yapmazlar onlar bilerek sinir etmek için soruyorlar yoksa hissediyorlar :bigstar:

• Beğen
Tepkiler: Gulu Gulu ve Baydırman
Baydırman

Baydırman

Moderator
kurye isterse bulur özel güçleri olmayan kimseyi kurye yapmazlar onlar bilerek sinir etmek için soruyorlar yoksa hissediyorlar :bigstar:
:blink:

Gulu Gulu

Gulu Gulu

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
sen sürat kargoyu gör bi de :ehe eve gelmeden sizi evde bulamadık diyorlar. gelseler de bakmıyorlar. ben yurtta kalıyom 7/24 duruyorlar girişte, geldik kimse yoktu dedi.

Baydırman

Baydırman

Moderator
Yurtiçi kargo da çogzel

• Beğen
Tepkiler: Gulu Gulu