Aman Tanrım +18 Güzeller

• 18 Temmuz 2014
  • 3095 Okunma
  • 44 Cevap

1. - Arkadaşlar destek bölümlerine yardım konusu açan kişilere yardım edildi diye konular kilitlenmez. Aynı problemi yaşayan kişiler internette o başlığı bulup konuya geliyor, yazacak ancak konu kilitli olduğu için ya aynı konudan kendisi de açıyor yada başka forumlara gidiyor. O yüzden "sorun çözüldü" gibi gerekçeyle konuların kilitlenmesi istemiyle mesaj yazmayınız, şikayet etmeyiniz. Ancak konuyu muhabbete çevirenler varsa elbette şikayet etmelisiniz konuyla alakasız mesajları silmeliyiz. Ek olarak konu sahibi sizseniz ve kilitlenmesini istiyorsanız şikayet edebilirsiniz.

- Kural dışı durumlarda tag sistemini kullanmayın şikayet butonunu kullanın. Benim adımı tagladığınız zaman bildirimler arasında kaynayıp gidebiliyor, çoğu zaman görmüyorum o yüzden şikayet edin müsait olan moderatör yada admin konuyla ilgilensin.

- Konu açarken copy/paste yapmayalım, bir kaç cümle de siz ekleyin ki "Emeğine Sağlık" diyebilelim.

Benzer Bağzı Şeyler:
    Çok Sayıda Saçma / Gereksiz Mesaj (Mesaj Kasanlar Okusun) - MaxiCep

Yazan: EroL
    Sucrofe, Invoke, SHS ve 8 kişi daha bunu beğendi.
  2. :D

TeknoÖmer bunu beğendi.
  3. adminim konu adı bitirdi ya :kop2:

Berkkk2375, TeknoÖmer ve .NeXuS. bunu beğendi.
  4. bu konu tıklanma rekoru kırar :kop2:

5. Güzel taktik. :D

Mobil cihaz ile gönderdi
  6. başlığa bir anlam veremedim

7. Dikkat çekmek icin guzel başlık

O değilde bu tarz uyarı/bilgilendirme konularını gereksizlerde açtığına gore buranin vatandaşlarından baya şikayet alıyorsunuz sanırım

iPhone ile gönderdi
  8. Admin konu başlığına yanlış yapıştırmışsın, asıl başlığı kopyalamayı unutmuşsun

Mobil cihaz ile gönderdi
    TeknoÖmer bunu beğendi.
  9. :D:D:D:D

iPhone ile gönderdi
  10. :kop2:

11. :hmmm

Mobil cihaz ile gönderdi
  12. :sos

Mobil cihaz ile gönderdi
  13. tamam admin bey seni kırcağıma kafamı kırarım daha iyi

Mobil cihaz ile gönderdi
  14. başlığa mı geldi herkes :zong: bn konuyu açanla birlikte mesaj atan herkes banlandı mı diye bakmaya geldim :naughty:

TeknoÖmer bunu beğendi.
  15. evet başlığa geldim

Mobil cihaz ile gönderdi
  16. Mobil cihaz ile gönderdi
  17. :D
    ---
    Konu başlığı yaşı küçük olan üyelerimizi tahrik edip yanlış yollara erkenden sokmasından ötürü konuyu şikayet etmek durumundayım

abandonware, UpOneTR ve TeknoÖmer bunu beğendi.
  18. :kop2:

19. ama hayallerimı yıktınız onu unutmayın

Mobil cihaz ile gönderdi
  20. Görseller gözükmüyor.

Mobil cihaz ile gönderdi
    Son düzenleme: 18 Temmuz 2014
Yüklüyor...
21/10/2018 - 14:59