Aman dikkat!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
goldonfreeman

goldonfreeman

Üye
    Konu Sahibi

Twente mağlubiyeti sonrası basının eleştiri oklarını üzerine çeken Güiza, KAZIM ve Santos dünkü idmanın en neşeli isimleriydi.
Twente mağlubiyeti sonrası basının eleştiri oklarını üzerine çeken Güiza, kazımve Santos dünkü idmanın en neşeli isimleriydi. Kaptan Alex ve Türk futbolcuların suratının asık olduğu çalışmada bu üç futbolcu sürekli şakalaştılar. kazım bir antreman malzemesini cirit şeklinde kullanıp atış denemesi yaparken, İspanyol futbolcu Daniel guiza, ciriti Kazım'ın elinden alıp basın mensuplarını nişan aldı.
ÜÇÜNE DE UYARI GELİYOR
Twente maçının etkisiz isimlerinden Andre Santos da, kazım'la sürekli şakalaştı. Bu görüntüler, geldiği günden itibaren sürekli düşüş yaşayan Brezilyalı futbolcunun, yakın arkadaşı kazım gibi şımarmaya çok müsait bir yapısı olduğunu ortaya koydu. Yönetimin bu isimleri, ciddiyetsiz görüntülerinden uzaklaşmaları konusunda uyaracağı öğrenildi.

Kaynak: Sabah
 
  • Beğen
Tepkiler: Dogus Pertez
Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Hadiyin artık çok daha büyük başarılar istiyoruz. Bu üçlü çok daha iyi şeyler yapmalı.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

HeiLmasTer®
Cevap
1
Görüntüleme
450
Samsun55''
Murat Alper
Cevap
0
Görüntüleme
458
Murat Alper
goldonfreeman
  • Kilitli
Cevap
2
Görüntüleme
387
Doğuş Pertez
DiaBLoS
Cevap
3
Görüntüleme
417
DiaBLoS
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt