AM-DeadLink 3.2 Download

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
CK1991

CK1991

Üye
    Konu Sahibi
Tanıtım:
Tarayıcınızda sık kullanılanlara eklediğiniz linkleri kontrol ederek, aynı olan site adreslerini ve artık aktif olmayanları yani açılmayan siteleri tespit ederek sık kullanılanlar listesini temizlemenize yardımcı olan küçük ve ücretsiz bir araçtır.
Yazılımın dil paketi içerisinde Türkçe de bulunuyor. Programı ilk kurup açtığınızda karşınıza dil seçimi gelmektedir. Aşağı açılan kutu yardımıyla Türkçe’yi seçerek programı kendi dilimizde kullanabilirsiniz.
Internet Explorer, Opera, Mozilla ve Firefox tarayıcıların sık kullanılanları ile çalışabilmektedir.
Ücretsizdir !
Ayrıca program .csv, .dat, .txt dosya türleriyle kayıtlı adres listelerindeki kayıtları da tarayabilmektedir.
Ayarlar menüsünden yapabileceğiniz bazı ayarlar :
- Aynı anda kaç siteye bağlanılıp kontrol edileceği. (1 ile 30 arası seçebilirsiniz.)
- Kontrol edilen site bulunamazsa, cevap alınamazsa veya geç cevap bekleme süresi uzarsa bu süreleri beklememek isterseniz ne kadar bekleme süresi olacağını da seçebilirsiniz. (5 ile 600 saniye arası seçilebilir.)
- Sitelere kaç kez deneme yapılacağını seçebilirsiniz. (1 ile 3 arası seçebilirsiniz.)
- Mozilla, Firefox ve Opera için Bookmark (Sık kullanılanlar) dosya yolunu girerek bir daha sormamasını sağlayabilirsiniz.
- Yedekleme klasörü seçerek her yedekleme isteğinizde size sormamasını sağlayabilirsiniz.
Editörün Yorumu : Bulunan kayıtları silerken; bazı sitelerin kayıtlı adreslerindeki sayfaların değişebileceğini göz önünde bulundurunuz. Örneğin : Önceden siteadi.com/default.asp şeklinde kayıtlı olan site, daha sonra sunucu veya yapı değiştirip siteadi.com/index.php halini alabilir.

Sürüm : 3.2
Boyut : 1.13 Mb
Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware)
Dil : Türkçe
İşletim Sistemi : Windows (Tümü)
Üretici Firma : Martin Aignesberger

 
  • Beğen
Tepkiler: hkunc
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt