Alpay Özalana Tehdit Mektubu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

maavii

Üye
    Konu Sahibi
Alpay Özalana Tehdit Mektubu
Köln Express gazetesi milli futbolcunun bir süredir tehdit mektupları aldığını ve FC Köln yetkililerinin bu mektupları polise verdiğini yazdı.

FC Köln’ün menajeri Andreas Rettig konuyla ilgili yaptığı açıklamada bir süredir Alpay hakkında kendilerine çok sayıda tehdit mektubu geldiğini ancak bu mektupların aşırı sağcı gruplar tarafından veya başka kişiler tarafından mı gönderildiğini bilmediklerini ifade etti.

Gazete ayrıca, olaylı Türkiye-İsviçre maçı sonrası salı günü İsviçre’ye giderek FIFA’ya ifade vermesi beklenen Alpay’a polis tarafından koruma verilmesinin gündemde olduğunu belirtti.

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Bu mesajın içeriği mevcut değildir.

Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
Bu mesajın içeriği mevcut değildir.

__Midas__

__Midas__

Üye
hain isviçrelilerin arasına nasılda dalmıştı helal valla kendisine saygılarımı sunuyorum.

useless84

Üye
<div class='quotetop'>(__Midas__ &#064; Nov 27 2005, 12&#58;57 AM) [post=215525]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
hain isviçrelilerin arasına nasılda dalmıştı helal valla kendisine saygılarımı sunuyorum.
[/b][/quote]

su anda dunya kupasına gidemiyorsak suclularından biri de o

cepix

cepix

Üye
<div class='quotetop'>(useless84 &#064; Nov 27 2005, 12&#58;56 AM) [post=215573]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
<div class='quotetop'>(__Midas__ &#064; Nov 27 2005, 12&#58;57 AM) [post=215525]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
[/b][/quote]

su anda dunya kupasına gidemiyorsak suclularından biri de o
[/b][/quote]

Evet

maavii

Üye
    Konu Sahibi
artık emekliliği geldi alpayın, fazlasıyla.. bana kalırsa fatih terim mecbur kalmasa onu çağırmazdı. fatih terim başa geldi üç maçın üçünüde kazanmak zorunda idi. oda bildiği adamlar la oynamak istedi bundan sonra eminim gençleştirecektir takımı İmparator...

Caine

Caine

Üye
ne olursa olsun milli takıma emegi cok geçmiştir. hata kullara mahsustur. ama isvicrelilere iyi dalmıştı ciddende

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...