Almanyada islam karşıtı eylemler

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
zombaka

zombaka

Üye
    Konu Sahibi
Almanyada islam karşıtı eylemler
Almanya'da İslam ve göçmen karşıtı
gösteriler sürüyor. 'Batı’nın
İslamlaşmasına Karşı Vatansever
Avrupalılar" (PEGIDA) hareketi Alman
bayraklarıyla Dresden kentinde
gösteri yaptı. Binlerce kişi, neo- Nazi
hareketinin en güçlü olduğu
Dresden'in Semperoper Opera
Salonu önünde toplanıp İslam ve
göçmen karşıtı dövizler taşıdı.
Taşınan pankartları arasında "Kendi
Almanya'mızı özledik", "Göçmenlerin
sosyal refahımızdan yararlanmasını
durdur" sloganları dikkat çekti.

98farom98

98farom98

Üye
Hay Allah ım yarabbim ya biz burda yapıyormuyuz hristiyanlara eylem

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Biti yine kanlandı bunların.

• Beğen
Tepkiler: 98farom98
OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Aynen abi insanın zoruna gidiyor valla biz kardeş kardeş yaşayalım diyoruz burda onlar orda İSLAM karşıtı eylem yapsınlar :angry:
Kardeşim bunlar Islam karşıtı faşistliğine bahane arıyorlardı zaten. Şimdi Fransadaki olaylar bunların ekmeğine yağ çaldı. Yani onlar için güzel bir bahane oldu.

• Beğen
Tepkiler: Dede ve 98farom98
98farom98

98farom98

Üye
Aynen abi haklısın herkez mi düşman arkadaş İSLAM a ben anlıyamadım hayret ya

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR
OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Aynen abi haklısın herkez mi düşman arkadaş İSLAM a ben anlıyamadım hayret ya
Maalesef tüm batı İslam'a düşman kardeşim. Düşman olmaları için kendilerince haklı bir çok gerekçeleri var tabi. Çünkü çocukları İslam hakkında hep yanlış bilgilerle dolduruluyorlar. Böylece çocuklar İslam'ı bir terör dini olarak tanıyor, bu nedenle araştırmaya gerek duymıyorlar. Neyse uzatmayalım, belki de Fransa'da ki bu eylem, Islam karşıtı eylem yapan bu örgütü haklı çıkarmak içindi. Sen şu Müslümanların işine bak hele, tut iki üç yıl önceki bir görsel için gel bugün oniki kişi öldür! Kusura bakma ama ben bunu yemem. :no:

• Beğen
Tepkiler: Dede ve 98farom98
98farom98

98farom98

Üye
Maalesef tüm batı İslam'a düşman kardeşim. Düşman olmaları için kendilerince haklı bir çok gerekçeleri var tabi. Çünkü çocukları İslam hakkında hep yanlış bilgilerle dolduruluyorlar. Böylece çocuklar İslam'ı bir terör dini olarak tanıyor, bu nedenle araştırmaya gerek duymıyorlar. Neyse uzatmayalım, belki de Fransa'da ki bu eylem, Islam karşıtı eylem yapan bu örgütü haklı çıkarmak içindi. Sen şu Müslümanların işine bak hele, tut iki üç yıl önceki bir görsel için gel bugün oniki kişi öldür! Kusura bakma ama ben bunu yemem. :no:
Yani abi başka birşey var demi ?

EroL

EroL

Emekli Yönetici
Batılı halkı kesmekle bu iş bir yere varmaz. Onların zaten İslam diniyle alıp veremedikleri yok, onlara algı yönetimi yapanların İslam'la zorları var. O ülkeye yaşayıp bunun farkına varabilmek kolay bir şey olmasa gerek. Bu konuda İslam ülkeleri seyirci kalmak yerine aynı algı operasyonuna karşı bir imaj operasyonuyla karşılık vermeli. Televizyonu açtığımızda İslam ülkelerini hep iç karışıklık, terör ve vahşet içinde görüyoruz. Artık İslam devletleri bir çatı altında toplanıp dünyaya karşı dik bir duruş sergilemeliler. Şu an geçen her dakika İslam zarar görüyor bunu artık net biçimde görmek lazım.

• Beğen
Tepkiler: Po1ntshot, Reşwan, Nextman ve 4 diğerleri
Baydırman

Baydırman

Moderator
  • Beğen
Tepkiler: minoo, DeV/AsA, oznkrts ve 2 diğerleri
IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
Bugun biz cocuklarimizi gavur,ermeni diye doldurmuyor muyuz? Bu nefreti yaratanlarda muslumanlardir. Her ne kadar musluman olmadiklarini bilsekte avrupada da gorus farkliliklari var. Yani bu zulmu hem bizden hem onlardan yapanlar ayak takimi luzumsuz insanlar. Din,irki konularda ayrim yapan olduren kesen yakan her zaman cahil tabaka olmustur. Bugun batiyla isbirligi yapmayan kac musluman ulke var? Bizim ulkemiz bile ortadoguda batinin bas muttefigidir.

• Beğen
Tepkiler: minoo, DeV/AsA, oznkrts ve 1 kişi daha
Po1ntshot

Po1ntshot

Üye
Sen gel hepsini keselim de ondan sonra vay neden ıslam Karşıtı eylem var vay söyle vay böyle sizin gibiler onların ekmegine yağ sürüyor..Bu kafayla da zaten yakında dinler savası çıkar,maalesef insanlarımız yozlaşmış keselim biçelim sevgi dinini teröre çevirmeyin !!!

• Beğen
Tepkiler: oznkrts ve nanotex
Baydırman

Baydırman

Moderator
  • Beğen
Tepkiler: Dede
nanotex

nanotex

Üye
Niye burda eylem yapıyorsunuz? Hristiyanlar gelip bizim ülkemizde katliam mı yapıyorlar?
Çok yanlış düşünüyorsunuz arkadaşlar ve de çok tehlikeli bir konu burda düşünceler ve inançlar çarpışabilir uzatmayalım bence.

• Beğen
Tepkiler: DeV/AsA ve oznkrts
oznkrts

oznkrts

Üye
  • Beğen
Tepkiler: nanotex ve Dede
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt