Almamız gereken bir script var 60 TL

Sponsorlu Bağlantılar

aevrenm

Üye
    Konu Sahibi
Almamız gereken bir script var 60 TL
Arkadaşlar ödemeyi ya skrill üzerinden yada paypaldan yapıyormuşuz. Bizim paypalımız yok açtık ama kredi kartı istiyor.Ben kredi kartı hesabım yok. Skrill'e başvurdm . Kredi kartsız ödeme yapıyormuş. Garanti bankasından skrill hesabıma para atacaktm. ATM ye ıbann faalan herşeyi yazdm. Referans koduna gelince kodu yazamadm skrill hesabımın kodunu. yazmam gerekiyo yazamıyormm. hata diyo çıkış yapıo neden acaba? bankamatik mi bozuk? yoksa pazar günü diye mi bölye?
Ben Ne yapacam yardım edin. Para sorun değil ama alamıyorum bi türlü imkan yok.

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Değerli insan evet paypal için kart şart . Şimdi mu skrit neyin nesi bilmiyorum ama onu iptal et ve şunları uygula bende aynısını yaptım .
Garanti hesabın yada başka banka hesabı fark etmez .
Garanti galiba senin . Play store den cep Şubesi uygulaması indir . Net şifresini falan hal et . Uygulama ya gir . Kartlara gir kart oluştur de ama dikkat et SANAL Kart oluşturman gerek . Kartı oluştur . Sanki kredi kartı gibi olacak sanal alışveriş kartı olacak . Ve normal hesaptan para aktarma yap . Yani hesaptan Para aktarma ile sanal karta Para aktar ve kart no ile 3 haneli güvenlik no ile paypala kayıt ol bu kadar .

aevrenm

Üye
    Konu Sahibi
hocam ben kredid kartini sevmiyorm resmen kredi karti olustr diosun. Faizi falan oluyo hep belli miktar para kesio
Ben sana odesem parayi sen alabilir msn scripri bnm icin paypaldan

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Ben şimdiye kadar faiz aldığını görmedim. Ve hep işime yaradı .
Bu arada . En yakın akraba bile olsa banka kefil işine girmiyorum ince işler bunlar . Böyle yardım istenmez değeri insan . Araştırma yaparak ve olur mu olmaz mı ona göre bu işe girer insan .

mahmuts6

mahmuts6

Üye
sanal kart tan banka faiz almaz ve ayrıca istediğin an sistemden iptal edebilirsin. zaten sanal kart ın güzelliği bu

fnldstntn

Üye
Paypal Nakit kart alabilirsin... Ön ödemeli kredi kartı...

aevrenm

Üye
    Konu Sahibi
paypal nakit kartta ucretlu bana sadece bir kerelik lazm.
karti satinalacam 5Tl kart parasi
para yatiracaksak ve gondereceksek 3-5Tl de oyle . 10 Tl bos yere 10 Tl verecem. bosver kalsin

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Bir kerelik için paypal işine girilmez. Kart olamayan en mantıklı sistem maaş hesabı kartı içinde sanal kart açmak

aevrenm

Üye
    Konu Sahibi
aynn sagolun onerileltinz icin

Üst Alt