Allah yazılı domates, bulut, ağaç, ırmak, balık vs İndirmeden geçmeyin (video)

venusutarit

venusutarit

Üye
    Konu Sahibi
Allah yazılı domates, bulut, ağaç, ırmak, balık vs... mpeg formatında video dosyası 7 mb harika olmuş ve ilahi ile birlikteYorumlar beklenir
 

saymn

Üye
link kirik :(
 
Freestyle.Cod

Freestyle.Cod

Üye
evet :S
 
Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
Linki yenilermisiniz:evet:
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt