Allah rızası için yardım edin bana lütfeeen

Sponsorlu Bağlantılar

ezorluab1

Üye
    Konu Sahibi
Allah rızası için yardım edin bana lütfeeen
Beyler ben s4 e sahip bi insanım yada insandım diyelim . cok zor durumdayım lütfen yardım twrp ile custom rom yüklicektim tüm her seyi ayarladım roottur . romdur falan filan derken . wipe yap dediler yanlıslıkla cihazdaki her seyi silmisim . sanırım os sistemi yüklü degil tarzında bi hata verdi . simdi samsung yazısı bile cıkmıyo sadece recovery bide download modu açabililyorum ağlamak dışında hiç bişi gelmiyo elimden. Sırf ultra güç tasarruf modu için düştügüm hallere bak şuan stock rom yüklemeye bile kalksam sw rev. check fail device3 binary 2 hatası alıyorum odinden stock yükleyemedim hiç birsey yapamıyorum samsung yazısı bile gelmiyo galaxy ı9500 falan filan yazıyo sonra samsung gelip açılması gerekirken olmuyo suana kadar cogu telefona yaptım bu islemi twrp ile yapamadım telefonumdan oldum allah rızası için yardım edin abilerim ben 21 yaşındayım üni okuyorum ve bu telefon her şeyim lütfen yardım edin . :S bi kişi pit dosyasıyla düzelir demiş denedim oda olmuyo kısaca imdat !!!!!
Sorunu cozdum cok kotu oldugum ıcın 2 konu actım farklı yerlere kilit lütfen admınler kusuruma bakmayın

tihame

Üye
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Üst Alt