Alkollü Katıldığı Yayından çıkarıldı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
abuvice

abuvice

Üye
    Konu Sahibi
Alkollü Katıldığı Yayından çıkarıldı
Müslüm Gürses’in veliahtı olarak lanse edilen Hakan Taşıyan, Kanal 7’de ‘Şebnem Kısaparmak’la Paylaştıkça’ programına alkollü katılınca stüdyodan gönderildi.

ARABESK müziğin genç seslerinden Hakan Taşıyan, önceki gün ‘Şebnem Kısaparmak’la Paylaştıkça’ programına katıldı. Konuşmakta bile güçlük çeken Taşıyan, bu nedenle reklam arasında stüdyodan gönderildi. Programın sunucusu Şebnem Kısaparmak, ‘4-5 kişiydiler, alkollü oldukları belli değildi. Ama program sırasında her şey ortaya çıktı. Doğru dürüst konuşamıyordu. Şarkı okurken işler iyice sarpa sardı. Sazlara ‘çalamıyorsunuz’ diye uyarılarda bulundu, ama kendisi şarkıyı okuyamıyordu. Daha sonra reklam arası verdik ve programa onunla devam edemeyeceğimizi söyledik’ dedi.

Kısaparmak, sözlerine şöyle devam etti: ‘Ona daha fazla zarar gelmesin diye programdan ayrılmasını istediğimizi söyledik. Hálá ‘Bir hatam mı var. Eğer yanlışım olduysa özür dilerim’ diyordu. Ben de ‘Bana karşı bir yanlışın yok, ama izleyicilere karşı yanlış bir durum. Bu yüzden programa devam edemezsin’ dedim. Programı İbrahim Tatlıses de seyrediyormuş. ‘Bu adamı niye konuk ettiniz, her programa içkili olarak katıldığını bilmiyor muydunuz? Çabuk başka konuk bulun, kızı kurtarın’ demiş. Üzücü durum, keşke böyle olmasaydı.’

S1FR3K1R1C1

Üye
ayıp etmiş ama yakıştıramadım saygı duyması lazımdı Ekran başında o kadar onu izliyen war yane..

maavii

Üye
bana kalırsa böyle adamların kasetini falan almamalıyız ne seyirciyre saygısı var ne de o kadar emeği geçip de programı hazırlayalara..

DefectoR

<div class='quotetop'>(hackercihan &#064; Dec 14 2005, 08&#58;26 AM) [post=227050]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
ayıp etmiş ama yakıştıramadım saygı duyması lazımdı Ekran başında o kadar onu izliyen war yane..
[/b][/quote]
Ya kardeş böyle bir adamdan ne gibi saygı bekliyorsunuz ki???

oteb

Üye
Hiç yakıştıramadım, ben onu daha efendi ve saygılı biliyordum...

hidayet

hidayet

Üye
program sunucusunada yazık oluyor böyle adamlar yüzünden kadın kim bilir nasıl zor durumda kalmıştır

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Saygısız herif.

curunan

curunan

Üye
ATV de yapımcılık yaptığım zamanda (Orhan Hakalmaz ile türkülerimiz programı) Hakan Taşıyanı konuk olarak almıştım ama böyle birşey yoktu, gayet efendi ve içkisizdi. son zamanlarda heralde bozdu kendini yoksa çok efendi bir adam...

cllgr

cllgr

Üye
tek kelimeyle saygısızlık etmiş seyircilerine...

abuvice

abuvice

Üye
    Konu Sahibi
<div class='quotetop'>(curunan &#064; Dec 14 2005, 12&#58;08 PM) [post=227099]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
ATV de yapımcılık yaptığım zamanda (Orhan Hakalmaz ile türkülerimiz programı) Hakan Taşıyanı konuk olarak almıştım ama böyle birşey yoktu, gayet efendi ve içkisizdi. son zamanlarda heralde bozdu kendini yoksa çok efendi bir adam...
[/b][/quote]
bende efendi biliyorum o adamı sıkıntıları olsa gerek..

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Müslümün takipçisi..

kingenes

kingenes

Üye
<div class='quotetop'>(cllgr &#064; Dec 14 2005, 01&#58;24 PM) [post=227141]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
[/b][/quote]

Ya öle diosunuz ama insanların ne sıkıntısı olduu bilinmez...Sıkıntısı olabilirr..

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
<div class='quotetop'>(van_hoijdonk &#064; Dec 14 2005, 05&#58;40 PM) [post=227268]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Müslümün takipçisi..
[/b][/quote]

Anladık takipçisi olduğunu hareketleriyle şarkısına kattığı yorumuyla...ßu abartmış içki içiyo diye buda içiyo

oteb

Üye
<div class='quotetop'>(kingenes &#064; Dec 14 2005, 05&#58;45 PM) [post=227277]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
<div class='quotetop'>(cllgr &#064; Dec 14 2005, 01&#58;24 PM) [post=227141]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
[/b][/quote]

Ya öle diosunuz ama insanların ne sıkıntısı olduu bilinmez...Sıkıntısı olabilirr..
[/b][/quote]
İyi de stres, sıkıntı atma yeri TV&#39;de canlı yayın mı, hee&#33;..

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
<div class='quotetop'>(DefectoR &#064; Dec 14 2005, 09&#58;47 AM) [post=227070]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
<div class='quotetop'>(hackercihan &#064; Dec 14 2005, 08&#58;26 AM) [post=227050]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
[/b][/quote]
Ya kardeş böyle bir adamdan ne gibi saygı bekliyorsunuz ki???
[/b][/quote]

hiçç

abuvice

abuvice

Üye
    Konu Sahibi
Genede adam beyefendi yaw. doğruya doğru yane..

Genede adam beyefendi yaw. doğruya doğru yane..

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Eğer sıkıntısı varsa arar iptal eder alkollü gidilmez..

a21a

a21a

Emekli Yönetici
demekki taşıyamıyor.. soyadını değiştirip Taşımayan yapmalı..

darkred

darkred

Üye
efendilik belli günlerde olmaz bence madem efendi bir adam o programa öyle alkollü şekilde o programa çıkamaz.ama o adam zil zurna çıktı demekki hiç efendi birisi değilmiş

doğu_eşref

Üye
öyle hayalii konuşuyorsunuz bi de onun yerine koyun kendinizi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...