Alınık W800i, Siyah SX1


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sinayuceer

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar.. İki telefonla ilgileniyorum. Garantili W800i ,650 ytl ye kadar,,,, ve Siyah Siemens SX1(garantili,temiz) Siemens için bi fiyat vermiyorum. Daha bir hafta önce tertemiz SX1 imi sattım bi sorunundan ötürü,,Piyasasını biliyorum,anlaşırız,,yeter ki temiz ve garantili olsun. Not=İlgilenecek olan arkadaslarımın İstanbul'da olması gerekmektedir. irtibat için [email protected]
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

Schizophrenia_
Cevap
9
Görüntüleme
1K
haydaravısyon
Cevap
3
Görüntüleme
4K
PremiumWork
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt