aliexpress ürün nasıl iptal edebilirim

Sponsorlu Bağlantılar

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
aliexpress ürün nasıl iptal edebilirim
Meraba arkadaşlar bir ürün aldım aliexpress ten ve aynı gün iptal etmek istedim ama satıcı ürünün iptali kabul etmiyor ne yapabilirim

G8141 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Symbianist

Symbianist

Üye
Meraba arkadaşlar bir ürün aldım aliexpress ten ve aynı gün iptal etmek istedim ama satıcı ürünün iptali kabul etmiyor ne yapabilirim

Kargoya vermeden önce iptal etmek istediyseniz müşteri hizmetleriyle iletişime geçin.

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
İade sürecim başladı 3 gün ile 20 GUN içinde para hesap geçecegini söyledim ve cogu tanıdım da aliexpress ten para iadesi almaya başladı ürünler artık sanırım turkiye gelmiyor 10 kişi rahat para iadesi talebinde bulundu ve cogu da ürün gelmediği için iptal ettigini söylüyor

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Uzun yıllardır alışveriş yaptığım için Aliexpress konusunda bilirkişi sayılırım.
Artık eskisi kadar foruma uğrayamıyorum ama bir sorununuz olduğunda bana özel mesaj vb şekilde ulaşın, tecrübelerime dayanarak elimden geldiğince bilgi vermeye ve yardımcı olmaya çalışayım.

• Beğen
Tepkiler: Baydırman
phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Uzun yıllardır alışveriş yaptığım için Aliexpress konusunda bilirkişi sayılırım.
Artık eskisi kadar foruma uğrayamıyorum ama bir sorununuz olduğunda bana özel mesaj vb şekilde ulaşın, tecrübelerime dayanarak elimden geldiğince bilgi vermeye ve yardımcı olmaya çalışayım.
Cogu tanıdığım ile konuştum artık turkiye gönderim yapılmıyor muş herkes para iadesi alıyor muayene para iadesi aldım

Üst Alt