Algoritma ödevim için yardım istiyorum.

Sponsorlu Bağlantılar

psyconaut

Üye
    Konu Sahibi
Merhabalar. Kayıtlı olduğum sertifika programının verdiği ve 22 ekime kadar teslim etmem gereken algoritma ödevim için yardımınıza ihtiyacım var. Teşekkür ederim. Ödev şu;
Aşağıdaki problemler için birer algoritma yazınız.
  1. Bu günün tarihini gösteren üç tamsayı (gün, ay, yıl) ve birinin doğum gününü gösteren diğer üç tamsayı verildiğinde o kişinin yaşını hesaplayınız.
  2. Bir üçgenin üç kenarının uzunluğu verildiğinde üçgenin eşkenar mı, ikizkenar mı, dik üçgen mi yoksa sıradan bir üçgen mi olduğunu bulunuz.
 


Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Flowchart şeklinde mi olacak yoksa text mi?
Eğer bir sorun çıkmazsa boş vaktimde hazırlayabilirim
 

psyconaut

Üye
    Konu Sahibi
Sadece text olarak istenmiş.
Arkadaşlar lütfen bilen biri yardım etsin kod değil sadece işlem adımları şeklinde algoritma yazılması gerekiyor.
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt