Alexin Golü

Sponsorlu Bağlantılar

CisSe

Üye
    Konu Sahibi
Alexin Golü
sizce Alex in samsuna attığı gol tarihe gecen bir gol müydü herkes bunu konuşuyor ama bana göre normal hatt birazda bal gibi geldi yorumlarını bekliyorum

Lost_Boy

Lost_Boy

Üye
biraz bal war ama gercekten manyak bi goldü bide bu golun wideosu warmı bi link falan eklesek

FrontmaN

FrontmaN

Üye
sonuçta güzel bir gol

CisSe

Üye
    Konu Sahibi
bende videosu war ama takıla takıla gidiyo tat vermez ama en yakın zaman da bulucam gerçi koyu bi galatasaraylıyım ama
:)
:(

hafiz83

Üye
oooo şimdi gole laf yok diyorum başkada bişey demiyorum avrupalılar atsaoooo süper manyak bişey deriz bizim ligimizdeatılınca yok kısmet yok ismet çık çık çık olmaz arkadaşlar eğri oturun doğru konuşun alın işte size jeneriklik gol bol bol izleyin

CisSe

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşım fb li olduğun bellide bu gol resmen ballllllllllllllllllllllllllllll şimdi topu werseler aynı orta aynı zemin aynı pozisyon atabilirmi atmazzzzzzzzzzzz

yuubi

Üye
bende Galatasaray'lıyım ama ne olursa olsun Maxicep bir paylaşım sitesi vede bu sitede önemli olan zıt görüşler değil önemli olan sonuçta ortak bir noktada buluşup hiçbir sitede olmayan Maxicep dostluğunu Maxicep kardeşliğini yansıtmaktır.

Bilgi paylaşınca bilgidir.

Saygılar. ;;)

yuubi

Üye
bence gol güzel ama az birazda şans faktörü var gibi

DefectoR

hakan şükürün bir yerlerine çarpıpta fb kalesine giren gol gibi bal olmadığı kesin ama. ;) fazla taraflı yorum yapmayalım bence arkadaşım, güzel gol sonuçta. Malum futbol sonuç oyunudur

CisSe

Üye
    Konu Sahibi
ben gole bişey demiyorum sadece yorumlarınızı alıyorum

ümit KARAN-lıktan çıkan çılgın golcü

puraq

Üye
ya videosu yokmu yaa merak ediyorum :'(

DefectoR

Originally posted by CisSe@Aug 30 2005, 04:17 PM
ben gole bişey demiyorum sadece yorumlarınızı alıyorum

ümit KARAN-lıktan çıkan çılgın golcü
[post=149430]Quoted post[/post]​
ben gidiyom konyaya sen gidiyon anyaya, ümiti nie karıştırıyon şimdi???

CooL'n'Quiet

Üye
Originally posted by CisSe@Aug 30 2005, 03:58 PM
arkadaşım fb li olduğun bellide bu gol resmen ballllllllllllllllllllllllllllll şimdi topu werseler aynı orta aynı zemin aynı pozisyon atabilirmi atmazzzzzzzzzzzz
[post=149389]Quoted post[/post]​

zidane sampiyonlar ligi finalinde attığı gole kendi ağzıyla bal demişti ama o yıl uefadan ödül almıştı ;)
zidane atınca alkıs alex atınca bal

DefectoR

Originally posted by ardadoganer@Aug 30 2005, 04:22 PM
zidane sampiyonlar ligi finalinde attığı gole kendi ağzıyla bal demişti ama o yıl uefadan ödül almıştı ;)
zidane atınca alkıs alex atınca bal
[post=149440]Quoted post[/post]​
Çekememezlik ruhu budur ;)

CisSe

Üye
    Konu Sahibi
tamam ... süper gol ok kavga etmiyelim

kullandığımız kelimelerin dikkatli seçemeye özen gösterelim arkadaşlar aksi taktirde istemeyerek karşımızdakini kızdıracak bi söz sarf etmiş olacağız, daha duyarlı olmanızı rica ediyorum...

mAd_girL

mAd_girL

Üye
Originally posted by puraq@Aug 30 2005, 04:18 PM
ya videosu yokmu yaa merak ediyorum :'(
[post=149433]Quoted post[/post]​
ahada linki

mumya

Üye
Bence gayet normal bir gol hemen her futbolcunun böyle bir golü vardır.Alex in attığı bu gol bence fazla abartılmamalıdır.Ama şunuda belirtmek isterim izlenmeğe değer bir göldü. :)

CooL'n'Quiet

Üye
Originally posted by mAd_girL+Aug 30 2005, 04:33 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(mAd_girL &#064; Aug 30 2005, 04:33 PM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-puraq@Aug 30 2005, 04:18 PM
ya videosu yokmu yaa merak ediyorum :&#39;(
[post=149433]Quoted post[/post]​
ahada linki
[post=149461]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]

teşekkürler yaa arıodum bi türlü bulamadım saolasın ;)

yalnız link ölü :(

mAd_girL

mAd_girL

Üye
valla sag tıklayıp farklı kaydet dersen olur olması lasım yani

CooL'n'Quiet

Üye
Originally posted by mAd_girL@Aug 30 2005, 04:45 PM
valla sag tıklayıp farklı kaydet dersen olur olması lasım yani
[post=149478]Quoted post[/post]​

olmuyo kardeş..
explorer hedef dizine ulaşamıyo diyo ztn siteye tıklandığındada ulaşamıyo.. :(
yinede emeğin için saol bulablirsen düzgün link koyarsan sevinirim ;)

Üst Alt