Alex'in derdinden Kral anlar

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
Alex'in derdinden Kral anlar

Sivas Belediyesi'nce yaptırılan Muhsin Yazıcıoğlu Spor Tesisleri'nin açılış törenine katılan Çolak, Cumhuriyet Üniversitesi (CÜ) Kültür Merkezi'nde düzenlenen söyleşide öğrencilerle bir araya geldi.

Öğrencilerin sorularını cevaplandıran Çolak, bir soru üzerine, ''Fanatik bir Galatasaraylı değilim, iyi bir Galatasaraylıyım. Kötü gününde yanında olmak isteyen bir Galatasaraylıyım'' ifadelerini kullandı.

Galatasaray'dan Fenerbahçe 'ye transfer olduğu dönemde ilk zamanlar kötü günler geçirdiğini belirten Çolak, ''Fenerbahçe'de oynarken bazı arkadaşlarıma 'Galatasaraylıyım' dedim. Ama çıktım ilk maçımda 2 gol atarak görevimi yaptım. Çünkü o formayı terletip hakkını vermek zorundaydım. O bilinçle sahaya çıkmıştım'' diye konuştu.

Fenerbahçe'den ayrılan Alex de Souza'nın efsane olup olmadığı yönündeki soruyu cevaplandıran Çolak, ''Alex'le samimi değildim ama onun yaptıklarını çok iyi biliyorum'' dedi.

Alex'in yılın futbolcusu seçildiği bir programda ödülünü, Van depreminde boynu kırılan bir kadına hediye etmesinin kendisini çok etkilediğini anlatan Tanju çolak , ''Orada o kadar güzel konuştu, o kadar güzel mesajlar verdi ki herkes etkilendi. Bu kadar duyarlı insan olabilir'' diye konuştu.

Çolak, Alex için ''Hem sahanın içinde hem sahanın dışında adam gibi adam. Çok karakterli ve özel bir oyuncu'' ifadelerini kulland

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...