"Alexi rahat bırakın"

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gokhan43

Gokhan43

Üye
    Konu Sahibi
"Alexi rahat bırakın"
Yönetimi, Alex'in R.Madrid'e transfer olacağı yönünde yapılan haberlere sert tepki gösterdi

Yönetim tarafından yapılan açıklamada, bazı gazetelerde, İspanyol gazeteleri kaynak gösterilerek yayınlanan ve Alex'in menajeri ile Real Madrid yetkililerinin masaya oturduğu ve Brezilyalı oyuncunun gideceği haberlerinin yer aldığı hatırlatılarak, "Alex, Fenerbahçe Kulübü ile 2007 yılına kadar sözleşmesi olan bir oyuncumuzdur, Fenerbahçe'de sürdürdüğü spor yaşantısından memnunluk duyduğunu da her fırsatta dile getirmektedir. Bu asılsız transfer haberleri, lig ve Türkiye Kupası mücadelesi içinde olan oyuncularımızı son derece rahatsız etmektedir. Kulübün planları doğrultusundaki transferler, zamanı geldiğinde basının ve kamuoyunun bilgisine sunulacaktır. Hiçbir transfer açıklaması yapmamamıza rağmen, her gün yeni bir hoca veya takımdan herhangi bir oyuncuyu başka takımlara gönderip, yeni transferler yapanlar, bu istek ve düşüncelerini ancak bilgisayardaki futbol strateji oyunlarında geliştirerek tatmin olabilirler. Böylece hem Fenerbahçe, hem de Türk sporu zarar görmeyecektir" denildi.
------------------------------------------------------------------------------
Şampiyonluga giden buyuk bir takıma bu haberler zarar vermekte.... :off: :off:

baboli

Üye
BENCE FENERLİ olmak bir ayrıcalık değildir alexde gitsin

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Çekemeyince bizim futbolcularımızı böyle oluyor... :)

Gokhan43

Gokhan43

Üye
    Konu Sahibi
GS alamayınca boyle starlar sonuc boyle oluyor.... :D:D

cosmokramer

Üye
Ribery sakatlandı diye sevinen arkadaşlar, nooldu...... biri alex gitsin deyince çekemiyor oldu....
alex real e falan gidemez gitse de tutunamaz, kapasitesi yok o kadar...

kalırsa kalsın, çok önemli biri değil, küçük takımlara olmayan faullerden gol atıyor işte... bize niye atamadı.....!! avrupa da niye sıfırdı....!! büyük maçlarda kaybolup gidiyor adam...

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Alex çok önemli değil ha... Sizin takımınızdan pahalı be.. Hangi yabancı daha kaliteli alexden türkiyede... Şimdi çıkıp scarface i söleme bana.... :)

hakanfb

Üye
ribery de müthiş futbolcu, kundaklayın isterseniz bi de :haha:

cosmokramer

Üye
komik değil...
ve zaten Ribery ile alex aynı mevkiin oyuncusu değil... böyle bir karşılaştırmayı yapmıyorum bu yüzden..
ama Ribery'nin iyi bir futbolcu olduğu bir gerçek, ben ASY'de devre başından beri, deplasmanda da tv karşısında izliyorum, siz de izlersiniz 33. hafta...!!

hakanfb

Üye
bence komik, çünkü ribery çok abartılıyor, iyi oyuncu olabilr, ama abartıldığı kadar değil...

Gokhan43

Gokhan43

Üye
    Konu Sahibi
Ve son haftalardaki bitkin ve durgun halini goruyoruz ki bu bana iyi olmadıgı fikrini getiriyor..

cosmokramer

Üye
sakatlandığı için konsantre olamadığını düşünüyorum...
iyi bir futbolcu....
geçen yıl Fransa da asist kralı oldu... kötü bir futbolcu olsa olamazdı herhalde...

hakanfb

Üye
Kötü futbolcu demiyorum, sonuçta galatasarayda oynuyor, ama abartılıyor bence, balon gibi sönerse çok üzülürsünüz gs camiası olarak, bu da fbli biri olarak benden eleştridir...

cosmokramer

Üye
evet neredeydi yıldız alex, ben pek sahada göremedim, 5 kardeşi yiyince kayboldu gitti garibim....
gören oldumu kendisini...
Ribery yi çok net gördüm ama hem golünde hem asistinde....

alex ten bir şey olmaz diye kaç defa söyledim, alex küçük maçların büyük futbolcusu, adam olsaydı cl de uefa da ve de Türkiye deki derbilerde kurtarırdı fb yi..... niye büyük maçlarda kaybolup gidiyor bu pahalı futbolcunuz...

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Alwxten bişey olmaz... Sanırım sizin Forvetiniz olan Şabandan daha çok gol atmış bir orta saha oyuncfusu.... :)

Gokhan43

Gokhan43

Üye
    Konu Sahibi
Eğer Alex sizde olsaydı söyleyecek sölerinizi şiödiden tahmin edebilioyorum...

Zamanında Christian Lukunku gibi adamlar getirdiniz.Yarım sezon oynadılar sonra hemen bunlar kafa toplarında çok iyi vs.. Ribery yarım sezon oynadı şahlara cıktı..Bakalım seneye nolacak... Ribery'de kadro dısı kalacakmı... :)

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Lukunku'dan bir demeç...

Benim için ister oynatsınlar ister oynatmasınlar ben yıllık 800.000 $ ımı alırım.... :D

seriFBurak

seriFBurak

Üye
bence en buyk yanlıslık alex ile ribery i karsılastrmak!Bzim ulkemizde futbol kanatlarda değil ortadan oynanır!Sawunmada ole yapılır!bildignz gibi turkiye de buyuk bir bek sıkıntılıgı war!neden simdi ribery nin bu kadar ii TURKİYE DE futbol oynadıgını anlıomusnz!

Quattro

Quattro

Üye
Bana göre Fener avrupada başarı istiyosaki muhakkak, bence alexle falan olmaz....
Alex ne avrupa maçlarında ne de derbilerde oynadı.Tamam kaliteli ona lafım yok ama derbilerde gösteremedikten sonra neye yarar.Türkiyede oynar ama avrupada feneri çok büyük hayal kırıklığına uğratır.(ki gördük)yani.Bana göre fener eğer eline fırsat geçerse alexi iyi bir fiyata satmalı.

cosmokramer

Üye
Originally posted by van_hoijdonk@May 13 2005, 08:04 AM
Alwxten bişey olmaz... Sanırım sizin Forvetiniz olan Şabandan daha çok gol atmış bir orta saha oyuncfusu.... :)
[post=53776]Quoted post[/post]​

evet olmayan faullerden serbest vuruşlarla küçük takımlara bol bol goller attı...
ama Hakan büyük maçlarda hiç ortadan kaybolmadı....
her zaman söylüyorum,
alex küçük maçların büyük futbolcusu....
zaten o küçük maçların çoğu da Atay Aktuğ'un da söylediği gibi masa başı.... 8)

Gokhan43

Gokhan43

Üye
    Konu Sahibi
Masa Başı oyunları göreceksiniz seneye..

:oke: MHK & GS :oke:

En büyük hakem ben GS'liyim demişken sizden kacarmı bu avnataj.. .off:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt