Alex`ten ayrılık sinyali!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
Alex`ten ayrılık sinyali!

ESPN TV kanalının radyosu Radio Estadao'ya katılan Alex, birkaç gün önce Twitter'da "Hiçbir takımdan teklif almadım" şeklindeki ifadelerini yalanlar nitelikte konuştu.

3 takımdan teklif aldığını ve ne yapacağını bilmediğini söyleyen Brezilyalı futbolcu şunları söyledi:

"Aklım ikiye bölünmüş durumda. Şu anda Palmeiras, Cruzeiro ve Coritiba'nın teknik komitesi ve yönetim kurulu üyeleriyle direkt temas halindeyim. Basit teklifler var. İnsanlar da bana kararımı soruyor. Luxemburgo gibi... Kararım 2 ya da 3 ay içinde netleşecek. Bu benim belki de son kontratım olacak. Geleceğimi belirleyecek olan şeyler, saha içinden çok saha dışında gelişecek olaylar. Bir karım ve üç çocuğum var. Ben bunları kafamın içinde kurguladığımda geri kalanlar yüzde 100 geri plana atılıyor. 10 numara onurlandırıldı. Kulübün hemen yakınında açılan bir heykel ile. Dürüst olmak gerekirse bunun ne anlama geldiğini uzun süre anlamadım. Ben sadece işimi yaptım ve kulübün renklerine ve kontratımda yaptığım anlaşmaya uygun davrandım."

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...