Alemin karlı n70

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

trampet

Üye
    Konu Sahibi
Alemin karlı n70
Ya arkadaşlar bu n70 ne mükemmel bir cep telefonudur inanamazsınız.
Zaten bildiğiniz özellikler dışında yani 2mp kamera,mükemmel stereo gibi özelliklerin dışında bir özellik var ki en iyisi bu. Telefonu kablo ile bilgisyara bağlayınca f: sürücüsü olarak görüyor. Bir mp3 4mblik aktarımı yaklaşık 15 sn sürüyor. Flaşı 2 metreye etki ediyor. Fakat tek sorun symbian ın bu versyonu için henüz fazla program yok. Ama olsun programsız bile yeter n70.Program için yardımlarınızı bekliyorum. Bir de ben teli kaçak getirdim bu yasa masa olayları varmış Bi sorun olur mu?

free

free

Üye
Originally posted by trampet@Aug 18 2005, 03:57 PM
Ya arkadaşlar bu n70 ne mükemmel bir cep telefonudur inanamazsınız.
Zaten bildiğiniz özellikler dışında yani 2mp kamera,mükemmel stereo gibi özelliklerin dışında bir özellik var ki en iyisi bu. Telefonu kablo ile bilgisyara bağlayınca f: sürücüsü olarak görüyor. Bir mp3 4mblik aktarımı yaklaşık 15 sn sürüyor. Flaşı 2 metreye etki ediyor. Fakat tek sorun symbian ın bu versyonu için henüz fazla program yok. Ama olsun programsız bile yeter n70.Program için yardımlarınızı bekliyorum. Bir de ben teli kaçak getirdim bu yasa masa olayları varmış Bi sorun olur mu?
[post=136799]Quoted post[/post]​
hayırlı olsun

izlenimlerin neler
resim ekleyebilirmisin n70 ile çekilmiş

CooL'n'Quiet

Üye
hocam bikac resim ekle yawww bu arada hayırlı olsun nerden kaca aldın?
F sürücüsü olarak görmesi cok iyi

trampet

Üye
    Konu Sahibi
Ya ben nası resim ekleyeceğimi bilmiyorum kiiii

free

free

Üye
kaça aldın

Zero

Zero

Üye
Resim eklemek için "forum rehberi"ni inceleyebilirsin
http://www.maxicep.com/forums/index.php?showtopic=7433..

"Çıkarılabilir disk" desteği gayet iyi olmuş, Nokia'nın şimdiye kadar koymamış olması hata.. K750'de bile bu özellik var, N70'de de olsun artık..

Birde pil konusunda aydınlatırsan sevinirim.. Bildiğim kadarıyla N70'te BL-5c pil kullanıyor.. Eğer güç tasarrufu konusunda bir iyileştirme yapmamışlarsa en fazla dayanacağı iki gün yine.. :angry:

Acharad

Üye
Hayırlı olsun telefon. Nokia N serisini nihayet biraz daha kullanılabilir hale sokmuş. Yakın amanda uygun program da bulabilirsin inşallah. Bu arada video çekim çözünürlüğünü Hala QCIF mi tutmuşlar. ?

free

free

Üye
n70 sarjı n serisinin en dayanıklısı diye biliyorum,ama k750i kadar gitceğini sanmam
trampet bir ara cevaplar heral

trampet

Üye
    Konu Sahibi
Ya ben 3 gündür şarj etmedim ve daha yeni yarımın altına bir diş indi. Nası bilemiyorum.
Video çözünürlüğü sanırım hala qcif ama ben hala resim ekleyemiyorum. Ben o başlıkta söylenenleri yapıyorum. Tam upload ederken donup kalıyo. Ondan sonra upload işlemi bitince de link vermiyor niyekine?

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Hayırlı olsun ayrıca telefonunda fotosunu çekip koyarsan sevinirim.. ;)

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Hayırlı olsun. ;)

Telefonun ön ve arka , ayrıca telefondan çekilmiş 2-3 kare fotoğrafı koyarsanız sevinirim. ;)

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Birde ne kadara aldın?

trampet

Üye
    Konu Sahibi
800 e aldım ama Türkiye den değil. Resimleri iki gündür uğraşmama rağmen ekleyemiyorum. Delireeeceeem :vur:

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Msn'e gel bana yolla resimleri ben ekleyeyim.. ;)

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Resimleri eklemek için Site Hakkında Bölümünde yardımcı topic var ve Site Kullanım Rehberi'nde de bu mevcut. ;)

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Yapamamış arkadaş ama beni hala eklemedi msn'e...

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Yapılmayacak bir şey yok ki ? :ah:

aTTra

Üye
Trampet telefon ile çektiğin fotoğrafları bekliyoruz.

DoKuZuNCuKaPI

DoKuZuNCuKaPI

Üye
Hala bekliyoruz... :kop:

serdaronlinenet

serdaronlinenet

Üye
Originally posted by DoKuZuNCuKaPI@Aug 19 2005, 11:10 PM
Hala bekliyoruz... :kop:
[post=138767]Quoted post[/post]​

Valla hala bekliyoruz bende merak ettim şimdi.Acaba adam resimleri tab ettirmeyemi gitti ne :kop:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt