Uygulama Alarm simgesi sürekli açık

Sponsorlu Bağlantılar

Dolap osman

Üye
İlac gibi geldin. Cok tesekkur ederim

• Beğen
Tepkiler: teamo

g_846012

Eyvallah saolun dua programindanmis.
Sorun EZAN VAKTİ PRO uygulamasından kaynaklanmaktadır düzeltilebilmektedir.
Sorun EZAN VAKTİ PRO uygulamasından kaynaklanmaktadır düzeltilebilmektedir.

Misafir - 120388

Aynı sorun bende de vardı
Benimki ezan vakti programından kaynaklıymış alarm modu diye birşey var uygulama arka planda açık kalsın diye onu kapattım düzeldi
Arkadaşlara teşekkür ederim yardımları için
ben de ezan vakti programı var ve aynı sorun vardı. AYARLAR>ALARM MODU>UYARILARI VAKTİNDE VERMEYE ZORLA 'dan kapalıyı işaretliyoruz
Bende de aynı sorun vardı.düzelttim şimdi teşekkürler
Ezan pro varsa ondan kaynakliyor orda vakitinde zorla uyurlama var kapat düzelir zaten alırım yaziyor
Ezan programı kullanıyorsanız o simge onun İçin çıkar.
Aynı sorun bende de vardı. Namaz vakitleri ile ilgili bir uygulama vardı onu silince bede de simge kayboldu. Bilgi paylaşımı için teşekkürler.
Arkadaşlar alarm simgesi bendede iki gün kaldı buna neden olabilecek üç uygulama var 1.takvim uygulması etkinlik ekle bölümü 2.Not Uygulaması Yapılacaklar bölümü 3.Saat uygulması alarm bölümü
Benim neden olan 2 numaralıydı. ÇÖZMEK İÇİN:Ayarlar uygulmalar ve simge gidene kadar bu üç uygulamayı zorla durdur seçeneğine basın o uygulama tekrar girince bile simge artık gelmez telefonu açıp kapattığınızda gelebilir ama bu yolla yine çözebilirsiniz. İyi Günler...
Ben cozumu buldum bendede ayniydi ezan vakti programi varmi alarm modu var saat ikonu acik kalsin ibaresi var onu kapat duzelir eger kullaniyorsan dedikleri gibi bazi uygulamalarda alarm modu var

sheriff32

sheriff32

Üye
Uygulamanın içinde ki ayarlardan hatırlatıcılara felan bak hatırlatıcıyı kapatınca düzeliyor.

F5121 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ezan vakti pro -> Ayarlar -> Alarm Modu
Buradan aktif seçenekleri kapattım ve sorun çözüldü sonunda.

ciyasi

Üye
Bende de aynı sorun vardı
Ezan uygulanmasını kaldırdım o alarım uygulanması yok oldu

Yönetici tarafından düzenlendi:

Üst Alt