Aktif konular nerdeeeee

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Salihyet

Salihyet

Üye
    Konu Sahibi
Siteyi başka yerden takip edemeyeceğim için aktik konuları isterik..
AKTİF KONULAR'olmazsa olmaz ana sayfa direk forum'a açılıyo
 


van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Ana sayfa zaten yapılacak...


Peki şunu sorayım eğer biz sorunları tamamen bitirip açmayı düşünseydik şuanda foruma kimse giremezdi. Ama bi süre anasayfa olmadan forumun açılması kararı aldık..


Siz olsanız ne yapardınız..
 

sambadisakkarit

Üye
DB Error'u bi daha görmeyelim de... Buna da razıyız...
 
Ozan

Ozan

Admin
Yeni yapımıza uygun portal bulmaya / programlamaya çalışıyoruz.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt