aklıma müthiş bir şey geldi

Sponsorlu Bağlantılar

süperdodocuk

Üye
    Konu Sahibi
aklıma müthiş bir şey geldi
arkadaşlar biliyorsanız whatsapp kapanıyor symbian için acaba tarihi geri sarsak mesela 2016 nın altıncı ayı acaba çalışır mı (aklımda deli sorular)

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
1 Sene Önceye Al Saati Uygulamayı Aç Bakalım Açılıyormu :) Cevabını Almış Olursun :)

mertyegin57

mertyegin57

Üye
işe yaramaz :D

furyzer0

furyzer0

Üye
Tekniğin iyi ama geliştirmelisin.
Şaka bir yana işe yaramaz çünkü symbian serverlarını kapatacaklar.

Sent from Mtalk using Lumia950[emoji769]

codern

codern

Üye
tarihi Geri alınca zaten uygulamaya giremezsin

aysegulcırık

aysegulcırık

Üye
yaramaz bencede ama dusunmen guzel :) whatsapa benzer baska bısey olsa ıyıydı ya

süperdodocuk

Üye
    Konu Sahibi
keşke... Acaba yenisi çıkcak mı yani yapılabilir mi

furyzer0

furyzer0

Üye
@akinorta belki yaparım gibi bir şey demişti sanırsam ama kesin bir şey söylemedi

maxirabit

maxirabit

Üye
Nokiada symbiandan artık bir sonuç beklemeyin, en kötü android e bile geçsebiz whatsapp aramayla tanışırsınız, n8 evde tarihi eser oldu benim zaten çocuklarım artık onu veririm :D ahahah

Şu anlık n8 i fotoğraf makinesi olarak kullanıyorum o da, aklıma gelirse, en iyisi whatsappla ilgili bir yenilikçi düşünceniz varsa, androide e geçin hatta, tam performanslı whatsapp istiyorsanız ios'a geçmeniz gerekli

süperdodocuk

Üye
    Konu Sahibi
o zaman konuya @akinorta yı bekliyoruz

mcnpl4

mcnpl4

Üye
Yavaştan android yolu gözüktü. Ben telefonu bozulup ortada kalan biri olarak bu durumda kalsam yavaştan para biriktirir yeni telefon alırım. Elbet elimdeki bozulacak ve modası geçti derim. Sonra sıkıntı çekmekten iyidir. Çünkü önceki telefonum s3'ü 3.5 sene kullandım daha kullanırım derken beklenmedik anda bozuldu içindekileri de kurtaramadım

süperdodocuk

Üye
    Konu Sahibi
androidim var gm 4g ama symbian ın tadı başka ah akın abi nerdesin

akinorta

Üye
@akinorta belki yaparım gibi bir şey demişti sanırsam ama kesin bir şey söylemedi

Sent from Mtalk using Lumia950
o zaman konuya @akinorta yı bekliyoruz

Whatsappa gelen son güncellemelerle end to end encryption yani uçtan uca şifreleme özelliği geldi. Instagramdaki gibi ya da diğer programlar gibi bir bağlantı şemasına sahip değil. Bütün programları çoğu HTTP üzerinden bağlanırken whatsapp xmp protokolünü kullanıyor ve şuan bu bağlantılar dinlenemiyor. Bu özellik kullanıcı mesajlarına 3. parti uygulamaların erişimi engelleyip güvenliği artırmış olsa da biz symbian kullanıcılarının da önünü kapatmış oldu.
Yani uğraşıyorum hala serverları çözdüm bağlantıları az biraz buldum ama bağlantı içeriğini okuyamıyorum

• Beğen
Tepkiler: furyzer0
dmyksllll

dmyksllll

Üye
Ne yani artık whatsapp Nokia için yok mu?
Şimdi ne diyorsunuz?
Ben 2. El olarak aldım, işimi görüyordu telefon, yeni almıştım...
Eğer kapanıcaksa canım sıkıldı.
Telefon Nokia E6 kapanır mı?:vur:duvar2::agla2::agla2::agla2::agla2:

süperdodocuk

Üye
    Konu Sahibi
Whatsappa gelen son güncellemelerle end to end encryption yani uçtan uca şifreleme özelliği geldi. Instagramdaki gibi ya da diğer programlar gibi bir bağlantı şemasına sahip değil. Bütün programları çoğu HTTP üzerinden bağlanırken whatsapp xmp protokolünü kullanıyor ve şuan bu bağlantılar dinlenemiyor. Bu özellik kullanıcı mesajlarına 3. parti uygulamaların erişimi engelleyip güvenliği artırmış olsa da biz symbian kullanıcılarının da önünü kapatmış oldu.
Yani uğraşıyorum hala serverları çözdüm bağlantıları az biraz buldum ama bağlantı içeriğini okuyamıyorum
hadi br akın abi sana güveniyoruz symbian ın son umudu sensin
hadi br akın abi sana güveniyoruz symbian ın son umudu sensin
Ne yani artık whatsapp Nokia için yok mu?
Şimdi ne diyorsunuz?
Ben 2. El olarak aldım, işimi görüyordu telefon, yeni almıştım...
Eğer kapanıcaksa canım sıkıldı.
Telefon Nokia E6 kapanır mı?:vur:duvar2::agla2::agla2::agla2::agla2:

maalesef

showcku

Üye
Wechat Whatsapp ın yerini tutar bence..

dmyksllll

dmyksllll

Üye
Benim Nokia E6. Şimdi S40 ve S60 için olmalı.
Nokia E6 bunların içinde mi? E6 ne durumda?

Mesela E5 için S60
Symbian OS 9.3, S60 3rd Edition, Feature Pack 2

Nokia Series 40 phone.
  • Nokia C3-00 · Nokia C3-01 · Nokia X2-01 · Nokia X3-02 · Nokia X3-02.5 (Refresh) · Nokia X2-00
  • Nokia Asha: 201 · 205 Chat Edition · 206 · 208 · 210 · 300 · 301 · 302 · 303 · 305 · 306 · 308 · 309 · 310 · 311 · 515 · 500 · 501 · 502 · 503 · 230
Ne düşünüyorsunuz?
Whastapp S40 ve S60 için olduğunu söylüyor...

furyzer0

furyzer0

Üye
S60 en son symbianlar zaten onlara yoksa hiçbirine yoktur.

süperdodocuk

Üye
    Konu Sahibi
Benim Nokia E6. Şimdi S40 ve S60 için olmalı.
Nokia E6 bunların içinde mi? E6 ne durumda?

Mesela E5 için S60
Symbian OS 9.3, S60 3rd Edition, Feature Pack 2

Nokia Series 40 phone.
  • Nokia C3-00 · Nokia C3-01 · Nokia X2-01 · Nokia X3-02 · Nokia X3-02.5 (Refresh) · Nokia X2-00
  • Nokia Asha: 201 · 205 Chat Edition · 206 · 208 · 210 · 300 · 301 · 302 · 303 · 305 · 306 · 308 · 309 · 310 · 311 · 515 · 500 · 501 · 502 · 503 · 230
Ne düşünüyorsunuz?
Whastapp S40 ve S60 için olduğunu söylüyor...
Kardeş bitcek anlamadın mı lütfen başka sorma

TheStRoNg

TheStRoNg

Üye
facebook ve opera destekledıgı surece sorun yok :D
@akinorta proglamlama işini nerede öğrendin? Kendi başınamı veya internettenmi? Be yapıcam ama kodları nasıl yazacagımı bılmıyorum :D

Üst Alt