akıllı tahta pardus yüklü

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
TEKNO MANYAK

TEKNO MANYAK

Üye
şifresi vesdijm@n1453

Preloader

Preloader

Üye
Pff bize hala gelmedi... Ama gelse ben ne yapacağımı bilirim :kro2:

Kerim.336

Üye
Bizim ki win7

- - - Eklendi - - -

Haa bide acilirken pardus yaziyo.10sn sonra win7ye geciyo

esokmen

esokmen

Üye
Bizim zamanimiz da yoktu boyle seyler :D

The East

The East

Üye
bnde 8 e giderken eskiden dersanedeki akıllı tahtada windows 7 ve macos yüklüydü :D

Edit: Konuyla alakasız :D

newguard

newguard

Üye
bizdede cift isletim sistemi var acilista soruyo unu klavye takip win 7 yi seçcen

Türe

Türe

Üye
Biz de klavye baglayip bakacaktik pardus a nasil diye :D

ConnorKenway

ConnorKenway

Üye
kardeş açılışta soruyo windowsmu pardus mu diye normalde windowsda o ekranda dokunmatik çalışmıyom klavye takman lazım klavye tak yukarı ok tuşuna bas butln windows 7 ye gelir

- - - Eklendi - - -

şifresi vesdijm@n1453

kardeş o ne şifresi

TEKNO MANYAK

TEKNO MANYAK

Üye
pardus internette var igrenç

Dandanakan92

Dandanakan92

Üye
Bizim hoca flashı taktı bi baktık pes var çantasından joystick çıkardı turnuva yaptık :ehe

sanal hacker

sanal hacker

Üye
vavv

AssassinmasteR

AssassinmasteR

Üye
Biz hergun acip caps lara videolara felan bakiyoruz

Dandanakan92

Dandanakan92

Üye
Öğle araları beni telefonu wifi yapıyoz kız yoksa film izliyoz çok iyi oldu bu akıllı tahta olayı :D

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Akilli tahta asıl aklini win8 de kullanir win7 zayif kaliyor

• Beğen
Tepkiler: afatsumlug97
balcolu

balcolu

Üye
Akıllı tahtada bluetooth veya wifi var mı? bulamadım :D

Dandanakan92

Dandanakan92

Üye
Wifi var bluetooth yok :)

otostopçu

otostopçu

Üye
ben akıllı tahtadan bağlanıyorum maxicebe :D

ferhat_5382

ferhat_5382

Üye
beyler biz admin şifresini de bulduk yani anlıcanız tahtayı ele geçirdik avirayı sildik microsoft essantialsi yükledik falan neyse şimdi bu boot ekranında dokunmatik çalışımıo ya win 7 den başlangıçta hangi sistemi kullanabileceğini ayarlıosun ordan pardusu seçip açsak win 7 ye geri dönüş yapılabilio mu tekrar klavyesiz

aleranol

aleranol

Üye
beyler biz admin şifresini de bulduk yani anlıcanız tahtayı ele geçirdik avirayı sildik microsoft essantialsi yükledik falan neyse şimdi bu boot ekranında dokunmatik çalışımıo ya win 7 den başlangıçta hangi sistemi kullanabileceğini ayarlıosun ordan pardusu seçip açsak win 7 ye geri dönüş yapılabilio mu tekrar klavyesiz

Evet donersin. Ama klavte 1.sefer gerekli. Biz admin şifresini ile oyunbyukleik ama klavye takmayı unuttuk :zzz: ayrica sakin baska program yüklemeyi cunku yasal olarak cezası var. Oyun yuklerseniz de kaldirmayi adam gibi temizlemeyi unutmayın basınız yanar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt