Akıl almaz taciz!

 • 2 Kasım 2010
 • 388 Okunma
 • 0 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Gece yarısı hiç tanımadığı çiftin evine girdi, onların yatak odasına doğru ilerledi, ve...

  < Resmi açmak için tıklayın >


  İngiltere'de yaşanan olayda, 32 yaşındaki beden eğitimi öğretmeni Richard Duffy, akıl almaz bir tacize imza attı ve altı yıl hapis cezasına çarptırıldı.
  Sabaha karşı saat beşte sarhoş haldeki Duffy, hiç tanımadığı bir çiftin evinin kapısını zorladı. Kapının kilitli olmadığını farkedince, gizlice eve giren Duffy, çiftin yatak odasına yöneldi.
  Yatakta uyuyan kadını gören evli ve bir çocuk babası Duffy, yanındaki erkek arkadaşını hiç düşünmeden kadının yanına gitti ve boynuyla yanaklarını öpmeye başladı.
  Erkek arkadaşının kendisini öptüğünü düşünen kadın, ilk başta durumu fark edemedi, ancak Duffy'nin konuşmasıyla dehşete kapıldı.
  Sevgilisinin çığlıklarıyla uyanan erkek arkadaşı Duffy'nin peşine düşse de, beden eğitimi öğretmeni evden çıkarak izini kaybettirmeyi başardı.
  Kadının yanağını öperken bıraktığı DNA'sıyla kimliği tespit edilen Duffy'nin, 1998 yılında bir saldırı suçlamasıyla zaten polis veri tabanında kaydının olduğu ortaya çıktı.
  Görev yaptığı okulda, meslektaşlarının gözü önünde tutuklanan Duffy, çıkarıldığı mahkemece altı yıl hapis cezasına çarptırıldı.
  Duffy'nin isminin cinsel suçlular listesinde hayatı boyunca yer almasına karar veren Yargıç Anthony Hammond, açıkladığı cezayı "Kariyerin mahvoldu, ismin lekelendi ve tüm bunları düşünmek için çok vaktin olacak." cümlesiyle tamamladı.​
   


  Yazan: HeiLmasTer®
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
24/01/2019 - 00:52