Ailton Resmen Hamburgda

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yitik savaşçı

Üye
    Konu Sahibi
Ailton Resmen Hamburgda
Beşiktaş, Brezilyalı futbolcusu Ailton’u sezon sonuna kadar Bundesliga takımlarından Hamburg’a kiraladı.

Ailton, Beşiktaş formasıyla Turkcell Süper Ligi'nde bu sezon 5 gole imza atmıştı.

İSTANBUL - Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.’den İMKB’ye gönderilen yazıda, Ailton’un 450 bin EURO bedelle Hamburg’a kiralandığı, sezon sonunda ise 1 milyon 750 bin EURO satış opsiyonlu olmak kaydıyla anlaşma sağlandığı açıklandı.

Transferiyle ilgili olarak Alman basınına açıklamalarda bulunan Ailton, Bundesliga’ya dönmesinin kendisini ve ailesini çok mutlu ettiğini ifade ederek, “Bundesliga’da kendimi evimde gibi hissediyorum. Ailton’un olduğu yerde başarı vardır” diye konuştu.

Çok formda ve hazır olduğunu belirten Brezilyalı futbolcu, “Bundesliga’da şampiyonluk için oynayacağım” dedi.

Ailton’un hafta sonu Nürnberg’e karşı forma giyebileceği belirtildi.

KaynaK: NTV-MSNBC
Güncelleme: 15:49 TSİ 24 Ocak 2006 Salı

--------

Hayırlı olsun... Rıza Hoca'dan habersiz alınmıştı; Beşiktaş için yanlış transferdi...

CK1991

CK1991

Üye
Bence çok büyük bir kayıp degil

barabelli

barabelli

Üye
saol mobıloyun bılgılendırdın bızı

yitik savaşçı

Üye
    Konu Sahibi
Bana değil; haber merkezlerine, ajanslara teşekkür edin... Ben sadece kopyala-yapıştır yapıyorum. Benim bu haberlerde hiç bir emeğim yok. Tüm haberlerde kaynağı belirtiyorum. İşte emek verenler asıl onlar...

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Diğer topicte söylemiştim bu haberi.

Ayrıca hem BJK hem de kendi açısından en iyisi oldu bence ama Beşiktaş'ta forvet kalmadı

yitik savaşçı

Üye
    Konu Sahibi
<div class='quotetop'>(Gokhan43 &#064; Jan 24 2006, 04&#58;59 PM) [post=262014]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Diğer topicte söylemiştim bu haberi.

Ayrıca hem BJK hem de kendi açısından en iyisi oldu bence ama Beşiktaş&#39;ta forvet kalmadı
[/b][/quote]

Senin haberin üzerine açtım zaten başlığı... Diğer başlıktan vermeyi planlıyordum ama insanlar genelde başlıktaki ilk mesaja baktıkları için yeni konu açtım. Aksi halde herkes Ailton&#39;u Bremenli sanacaktı...

Beşiktaş Kallon&#39;u transfer etmeye çalışıyordu... Gelişme var mı bilmiyorum ama Kallon yaramaz Beşiktaş&#39;a...

cumcum23

Üye
ÇOK BİYİK Bİ KAYIP DEİLDİ ZATEN KİSE DE SEWMİODU TAKIM OLARAK

slayer

Üye
pascal nouma&#39;yı istiyoruz...

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Beşiktaş ile lig sonuncusu arasında puan farkı 10 sanırım , forvetlerde gitti , dikkatli olsunlar

B@TuH@N

B@TuH@N

Üye
ailton büyük bir kayıp değil aksine ailtonun gitmesi besiktas için büyük bir kazanc genc yeteneklere ister istemez şans verme durumu ortaya çıkacak. kaldık ailtonun beşiktaşa türkiye liginde ne kazandırdığı ortada hiçbirşey. haa unutmayalım kazandırdı. sivasspor maçında kırmızı kart görüp atıldıktan sonra besiktas 1-0 yenik durumdan 3-1 öne gecti sözün özü beşiktaş büyük bir kazanc sağladı ailtondan kurtulmakla.

infazcı-konan

infazcı-konan

Üye
evet slayer nouma ve ilhan mansızı istiyoruz ve birde Jimmy Floyd Hasselbanki istiyoruz..ölene kadar bjkliyiz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...