Ailton: Fenerden teklif aldım...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

the_patriot

Üye
    Konu Sahibi
Ailton: Fenerden teklif aldım...
Ailton: Fener'den teklif aldım...

Futbolda kilo değil, kafa önemli diyen Ailton, Beşiktaş’a büyük katkı sağlayacağını iddia ederken, Kleberson kariyer yapacağını söyledi.

‘Taraftarı asla unutmam’
Dortmund’dan yeni transfer edilen Ailton, düzenlenen basın toplantısında hayli iddialı konuştu. Türkiye’ye geldiğinden bu yana gösterilen ilgiden çok memnun olduğunu belirten Sambacı, havalimanında kendisini karşılayan taraftarın coşkusunu asla unutmayacağını söyledi. Golcü futbolcunun açıklamaları şöyle: “Buraya gelmeden önce Zago’yla konuştum. Duyduğum herşey doğruymuş ve henüz yeni gelmeme karşın çok mutluyum.''

‘Nouma olmaya kalkmam’
“Beşiktaş’ın İstanbul’un üç kulübünden en köklüsü olduğunu biliyorum. Nouma’nın yerine almak gibi bir niyetim yok. 7 yıl oynadığım Almanya’da futbolseverlerin kalbini fethettim. Burada da aynısını yapacağım. Problem çıkartacak hiç bir sebebim yok, çünkü herşeye sahibim. Beşiktaş’ta 2+1 olarak sözleşmem var. 36 yaşına kadar futbol oynamayı düşünüyorum. Kulüp benden memnun olursa, ben de kulüpten memnun olursam burada kalırım.''

‘Fener’den teklif aldım’
“Almanya’da gol kralı olduğum zaman da bugünkü kilomdaydım. O sene herkes ‘Ailton çok kilolu, koşamaz, atik değil’ demişti. Ama ben gol kralı oldum. Annem bana çok süt vermiş, vücudum böyle. Futbolda kilo önemli değil, kafa önemlidir. Türk futbolu 2002 Dünya Kupası’yla birlikte büyük bir gelişim içinde. Fenerbahçe’den resmi değil ama bir teklif almıştım, kulübüm kabul etmemişti. Daum, basından takip ettiğim kadarıyla çok akıllı bir teknik adam.''

‘Ben kurtarıcı değilim’
Kartal’ın diğer Brezilyalı’sı Kleberson, vatandaşı gibi fazla iddialı sözlerden kaçındı. Yurtdışından çeşitli teklifler aldığını, sürekli oynayabileceği bir takım olduğu için Beşiktaş’ı seçtiğini vurgulayarak, “Eşimi İstanbul’a göndermiş, bilgi toplatmıştım. İzlenimleri her bakımdan olumlu olduğundan ötürü severek kabul ettim. Çok mutluyuz. Takımı kurtarmaya değil, arkadaşlarımla birlikte çok çalışıp forvete destek sağlamak için geldim'' dedi.

‘En büyük rakip Fener’
Bir an önce uyum sorununu atlatıp performansını artıracağını ve Beşiktaş’ta iyi bir kariyer yapacağını söyleyen Kleberson, şunları söyledi: “Ligdeki en büyük rakiplerimizden biri olan Fenerbahçe’yi iyi tanıyorum. İyi çalışıp bütün maçlarımızı kazanarak, rakibimizi geride bırakacağız. Brezilya Milli Takımı forması altında Türkiye’ye karşı oynadım. Türk futbolunun ne kadar zorlu olduğunu gördüm. Ben, sahada konuşmayı severim.''

*milliyet.com.tr

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Fener'den teklif alalı 2-3 sene oluyor sanırım.. :wacko:

Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
alsın ne olacak alex ide real madrid istiyo alex gitmiyo :DD

aykut1907

Üye
admin akli fb de kalmis belli baksaniza ropörtajin yarisi fb yle ilgili

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Belki gönlü FB'ye yanaydı.. :)

aykut1907

Üye
olabilir ;)

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
2002'de Papaz döneminde istenmişti.. ;)

aykut1907

Üye
zaten takimi werder bremen birakmamis

Caine

Caine

Üye
her yonuyle iyi futbolcu bence ama fener istedide ve ailtonunda gönlu olsaydı kesin gelirdi :) demekki cidden yokmus

Gokhan43

Gokhan43

Üye
O zaman ki Fenerbahçe'nin papaz dönemi olduğu için gönlü olmamış olabilir. ;)

Ama şimdi teklif etselerdi tıpış tıpış gelirdi derim.Tıpış tıpış demek olmadı kusura bakmayın , gönüllü ve istekle, heyecanla gelirdi demek daha doğru. ;)

Tayfuns

Üye
fener takım degılkı adam gelsın :)

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Spor Forumunda uyulacak kuralalları okumadınız galiba ? ;)

Rakipleri kışkırtacak , ara bozucu mesajlar atmak kesinlikle Y-A-S-A-K-T-I-R.!!!!

seriFBurak

seriFBurak

Üye
biraz adamlıgmz war ki gelenmz gdenmz war!
bazılarına hec gelmio!

serdaronlinenet

serdaronlinenet

Üye
sonuçta Beşiktaş'ta ya o bize yeter

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Beyler takım rekabet konularına hiç girmeyelim diyorum. ;)

Caine

Caine

Üye
keşke adamlık parayla olsaydı :lol2: ama olmuyormus gelende kacmaya calisiyor bazı takımlardan :) ama olan gene sonucta yurdum i,nsanının parasına oluyor. evet ailton simdi su an fb de teklif yapsaydı gelirdi cunku yaşı epey ilerlemiş ve takımından nerdeyse kovulmuş sseildeydi ve o geldikten sonra takımda teknik direktorden en asagaı kademeye kadar arkasından bayram ettiler san ki :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...