Ailenin Başı Kimdir?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
milagros_zuzu

milagros_zuzu

Üye
    Konu Sahibi
 

omayra

Üye
Hep bu bakış açısı vardır, erkek kısmı ille de baş olmak, reis olmak ister. Ama kadının da gururunu okşar, yok efendim her başarılı erkeğin arkasında bir kadın varmış, yok kadın boyunmuş başı istediği yöne çevirirmiş!! Reddediyorum! Kadın erkeğin yanında, yanıbaşında olur. Bunun için illle de dışarda çalışması gerekmiyor kadının, evde çalıştığında da durum aynıdır. Ne ardında yer almalı erkeğin, ne de önünde. Her zaman her yerde hep yanyana, hep omuz omuza!
 
-YARINIYOK-

-YARINIYOK-

Üye
güzelmiş
 
Romantik Prens

Romantik Prens

Üye
enteresann....
 
Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
Güzel bir cevap :)
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt