ailem kızıyo :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
hasangokhan9

hasangokhan9

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar htc desire c almayı düşünüyorum ama ailem htc nin adını hiç duymadıkları için samsung veya nokia filan al diyorlar ve beni dinlemiyorlar,htc nin dünya markası olduğunu anlatan bi site filan bulur musunuz lütfen :(((((

BYFECI

BYFECI

Üye
Google'dan baksana

enterneoll

enterneoll

Üye
aslında teknik servis bakımından türkiye için haklılar :oke:

aslanbaris

aslanbaris

Üye
bende zannettim :)) ailem telefon almamı istemiyor gibi bir şey xD
her neyse bana da htc samsunga göre daha çekici geliyor

• Beğen
Tepkiler: D-WADE BURAK
.Behzat Ç.

.Behzat Ç.

Üye
htc candır can :)

• Beğen
Tepkiler: hmgurbuz2 ve D-WADE BURAK
abandonware

abandonware

Üye
öyle ama desire c oyunu filan kaldırmazki... ben sana samsung galaxy wonder almanı öneririm.. hem desire c'ye göre 2,5 kat hızlıdır hemde aileni ikna etmekle uğraşmazsın ;)

levent bora

Üye
desire c almanı tavsiye etmem ben aldım ve pişmanım interneti çok yavaş

Android Police

Android Police

Üye
bnde kullanıyorum açıkcası internet berbat ancak o dandik dediğiniz 600mhzlik işlemciyle shadowgun ve dead triggerı 0 kasmayla çalıştırıyor ! olmadı rom at bende de şuan rom var 756mhz overclokclu he tabi galaxy wonder almak daha tekin iş ama bütçe sakattaysa siyah desire c al oyun yükleme fazla müzik performansı bir harika ve sabahları kamera gayet iyi çekiyor
</

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt