Agilede Sorun

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tameriscen

Üye
    Konu Sahibi
Agilede Sorun
arkadaşlar bayramdan beri agilede mesajlaşıyorum fakat yazdıklarım ve karşı tarafın yazdıkları bana gelmiyor.
dikkatimi çekti veri chat programından bağlandığımdada 5-10 dakikada bir tekrar konnect oluyor. acaba benim tele mahsus bir şeymi yoksa herkezde oluyormu.
agile çok daha kötü oluyor. doğru dürüst mesajlaşamıyorum bile.
agilenin yeni sürümünden kaynaklanabilirmi bu ?

ozkanak

ozkanak

Üye
agile yeni versiyonda hepten bozdu very chat iyi hiç sorun yok ama ben genelde turbo msn yi tercih ediyorum onda hiç problem yaşamadım çunku bu arada tamer kardeşim very chat te bağlanınca yeni versiyon var diyor onu indirip kursakmı acaba cr*ck bozulurmu

Alive

Alive

Üye
<div class='quotetop'>(ozkanak &#064; Nov 21 2005, 07&#58;43 PM) [post=212355]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
agile yeni versiyonda hepten bozdu very chat iyi hiç sorun yok ama ben genelde turbo msn yi tercih ediyorum onda hiç problem yaşamadım çunku bu arada tamer kardeşim very chat te bağlanınca yeni versiyon var diyor onu indirip kursakmı acaba cr*ck bozulurmu
[/b][/quote]

Veri chat 1 numara..Ben nedense tombişlerde turbo ve agileyi çalıştıramadım..Veri chat sorunsuz bağlandı..Teş.V.chat..Bana kalırsa tamer sen programı silip yeniden yükle..Öle wap&#39;e mape bağlanayim deme.. wapten indirirsen cr*ck gümler haberin ola..Ayrıca varsada yakında kırarlar..

tameriscen

Üye
    Konu Sahibi
<div class='quotetop'>(ozkanak &#064; Nov 21 2005, 07&#58;43 PM) [post=212355]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
[/b][/quote]

arkadaşım yeni versiyonu yükleme. verichat&#39;ın ayarlarında versiyon kontrol et diye bir özellik var bunu kapat. yeni ver. yüklersen deneme sürümüne geçmiş olursun. yakında SİTEMİZ MAXİCEP&#39;e cr*cklisi gelir acele etme.

veri chat çok hızlı ama agiledeki özelliklerde çok cezbedici. bütün özelliklerin bulunduğu bir program çıknmadı daha.

Alive

Alive

Üye
<div class='quotetop'>(tameriscen &#064; Nov 22 2005, 01&#58;36 PM) [post=212800]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
[/b][/quote]

arkadaşım yeni versiyonu yükleme. verichat&#39;ın ayarlarında versiyon kontrol et diye bir özellik var bunu kapat. yeni ver. yüklersen deneme sürümüne geçmiş olursun. yakında SİTEMİZ MAXİCEP&#39;e cr*cklisi gelir acele etme.

veri chat çok hızlı ama agiledeki özelliklerde çok cezbedici. bütün özelliklerin bulunduğu bir program çıknmadı daha.
[/b][/quote]

Tamer kime cevap verdiğini anlamadım..Soruyu soran sensin..Cevabıda veren gene sen..İyide kime veriyosunki bu cevabı anlamadım..Biz sana söylüyoz değiştirme die sen aynı şeyi kime söylüyosun çözemedim

tameriscen

Üye
    Konu Sahibi
<div class='quotetop'>(tameriscen &#064; Nov 22 2005, 01&#58;36 PM) [post=212800]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
[/b][/quote]

[/b][/quote]

alive arkadaşım yukarıyı dikkat edersen ozkanak arkadaş arkadaş bir soru sormuş ben bu soruyu cevapladım. benim sorunum agilede. bağlantı sürekli kopuyor ve mesajlar ulaşmıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt