adsl tarifesi böyle olmamalıydı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

symbianboy

Üye
    Konu Sahibi
adsl tarifesi böyle olmamalıydı
Bakan sözünü tutmadı ADSL isyanı çıktı

limitsiz kullananlar kazığı yedi

3gb kotaya mahkumuz

tarifeyi biraz geç öğrendim

cllgr

cllgr

Üye
evet en çokda kotasızlara oldu olan. :'(

symbianboy

Üye
    Konu Sahibi
limitsizler dahada kazık yemiş 256 limitsiz 49ytl ken 512 limitsiz 99ytl olurmu bu ya

night990

Üye
evet son ana kadar kampanya felan yaptılar amaç abone sayısını arttırmak ve ardından gelcek kazığa mümkün olduğunca çok kişi oturtmak,bunların gözü dönmüş hizmet kalitesini iyileştirip ucuzlatacaklarına tamtersini yapıyolar.(telekom un son birkaç yıldaki stratejisi bu) iyiki bende ki bağlantı tipi limitli. limitsizlere geçmiş olsun diyom,allahtan sabır diliyorum. :vur:

curunan

curunan

Üye
internet konusunda sürekli iyleştirme yapmaya çalışıyorlar,
halkın yararına olacak şekilde muhakkak düzelteceklerdir...

yoksa onlar için büyük kayıp olacak :box:

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Ben memnunun 512 limitli.. :pro:

Caine

Caine

Üye
benimde 512 limitli ve bende memnunun diğer limitsiz arkadaşlara geçmişler olsun :)

ibonline

ibonline

Üye
yeni kampanyam nasıl oldu
TELEKOM'a İNAT DOWNLOAD
ne istiyorsanız indirilir :DD
malum sınırsız yükseltmesinler bakalım
el mi yaman beymi yaman :P

FrontmaN

FrontmaN

Üye
Avrupa da adamlar 1024kb 5 euro ile bağlanıyor yaf

sambadisakkarit

Üye
Azla yetinmeyen çoğa kanaat edemez...

Allah için konuşalım şimdi. İnternetin hızlı olması elbette bizim de hakkımız. Ancak hangimiz interneti doğru bir iş için kullanıyor. İllegal oyunlar, illegal müzik dosyaları, illegal yazılımlar, illegal filmleri indirmek limitsizken çok rahat. Bunu bildiğiniz için 256k limitsizde kalıyorsunuz. 256k limitsizlerin 512k 6Gb limitliye ücretsiz geçme hakları var. Ancak illegalitenin çekiciliği yüzünden bu hakkınızı kullanmıyorsunuz. Seçim sizin.

:bang:

teenwolfx

Üye
Originally posted by sambadisakkarit@Nov 9 2005, 02:09 AM

Allah için konuşalım şimdi. İnternetin hızlı olması elbette bizim de hakkımız. Ancak hangimiz interneti doğru bir iş için kullanıyor. İllegal oyunlar, illegal müzik dosyaları, illegal yazılımlar, illegal filmleri indirmek limitsizken çok rahat. Bunu bildiğiniz için 256k limitsizde kalıyorsunuz. 256k limitsizlerin 512k 6Gb limitliye ücretsiz geçme hakları var. Ancak illegalitenin çekiciliği yüzünden bu hakkınızı kullanmıyorsunuz. Seçim sizin.

[post=206927]Quoted post[/post]​
:eksi: :eksi: :eksi: :eksi: :eksi:

bununla ne ilgisi var kardeşim :angry: sanki yurtdışında 2048 lerle bağlanan sınırsız kullanıcılar ne yapıyor :huhu: :huhu:

slayer

Üye
Originally posted by teenwolfx+Nov 9 2005, 09:03 AM--><div class='quotetop'>QUOTE(teenwolfx &#064; Nov 9 2005, 09:03 AM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-sambadisakkarit@Nov 9 2005, 02:09 AM

Allah için konuşalım şimdi. İnternetin hızlı olması elbette bizim de hakkımız. Ancak hangimiz interneti doğru bir iş için kullanıyor. İllegal oyunlar, illegal müzik dosyaları, illegal yazılımlar, illegal filmleri indirmek limitsizken çok rahat. Bunu bildiğiniz için 256k limitsizde kalıyorsunuz. 256k limitsizlerin 512k 6Gb limitliye ücretsiz geçme hakları var. Ancak illegalitenin çekiciliği yüzünden bu hakkınızı kullanmıyorsunuz.
Sınırsız internet diye reklam yapıyolar... sınırsız internet bu OLMUYOR... Seçim sizin.

:eksi: :eksi: :eksi: :eksi: :eksi:

bununla ne ilgisi var kardeşim :angry: sanki yurtdışında 2048 lerle bağlanan sınırsız kullanıcılar ne yapıyor :huhu: :huhu:
[post=206999]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]
+1
aylık gelirimiz 30-40bin &#036; cık olsa bende orjinal oyun alırım..
-------------
+
Telekomcuğun sence sınırsızları yükseltmemesinde bunu düşündüğünümü sanıyosun....

teenwolfx

Üye
katılıyorum slayer telekom ne indirdiğinle ilgilenmez onlar kendi işlerine bakarlar bence mevcut sistemleri bu yükü kaldıramaz ondan sınırsızları 512 yapmıyor değiller. yapamıyorlar... ve sözlerini tutmak içinde bu çözümü buldular. (yani sadece sınırlılarda hız arttırımına gitme yolu)

MagNum

MagNum

Üye
bende memnunum bugune kadar kullanıyom bir eksik görmedim saece 1 kere açtım kotayo 326 mb onada çok asgari bir ücret ödedim..

volkri

Üye
Originally posted by sambadisakkarit@Nov 9 2005, 02:09 AM

walla bende uygulamadan çok memnunum daha öncesinde de beleşten 128---&#62;256 ya tefi etmiştim zaten illegal işlerle işim olmas. eğer hizmet istiyorsam BEDEL ini ödemeye hazırım. yinede BELEŞ e de hayır diyeymem yani... :lol2:
saygılarımla

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Ben bi sfer adsl yavaştı aradım arızayı kadın bana aynen şunu dedi..

56K ile bağlandığınız günleri ne çabuk unuttunuz adsl&#39;i beğenmiyorsunuz demişti.. Ağzım açık kaldı valla.. :ehe:

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Originally posted by sambadisakkarit@Nov 9 2005, 01:09 AM

İyi de senin bahsettiğin o tarife 99 YTL değil mi ? Nasıl ücretsiz oluyor.

ibonline

ibonline

Üye
telekom&#39;a inat download
sınırsızcılar nr duruyorsunuz :artı:

slayer

Üye
ibonline durmuyozki...
ben bu günlerin geleceğini 6 ay önce rüyamda gördüm :P
o günden bu yana sabah akşam açık PC....

useless84

Üye
bende limitliye gecicem baska yolu yok :nono:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...