Adminlerin Dikkatine(Önemlİ)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

karakartal

Üye
    Konu Sahibi
Bu gün bu şekilde bir mail aldım ama benim sizlerden şifre sıfırlama gibi bi talebim olmadı aceba biri benim
ismimle siteye girişmi yapmak istedi gerçi her hangi bişi yapmadım ama dikkatli olalım
 


Haberci

Haberci

Üye
Bu, site ile ilgili teknik bir konu gibi görünüyor.
Bunun cevabını ancak Negative verebilir.
O cevap verene kadar da beklemek durumundayız.Teşekkürler...

Konu yönetime iletilmiştir...
 
van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
En kısa sürede cevaplanacaktır...


İyi Akşamlar...
 
Zero

Zero

Üye
Öncelikle bu bilgileri olduğu gibi vermeniz çok sakıncalı. Herhangi biri verilen linklere tıklayarak veya bilgileri kullanarak şifrenizi değiştirebilir (umarım kimse denememiştir). Dikkatli olalım derken ciddi bir hata yapmışsınız..

Kendiliğinden şifre sıfırlama mail'i gelmesi sözkonusu değil, Siz değilseniz bile bir başkası üye adınızı kullanarak bu mail'i talep edebilir ancak sonuçta mail sadece sizin önceden tanımladığınız adrese gider..
 

karakartal

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler zero daha dikkali olurum
 
Ozan

Ozan

Admin
Mail metninde zaten gerekli açıklama mevcut, siz talep ettiyseniz uygulayın, etmediyseniz önemsemeyin diye belirtilmiş .
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt