Adım Adım Şampiyonluğa

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
Adım Adım Şampiyonluğa

İspanya Ligi'nin 16. haftasında Barcelona evinde Atletico Madrid'i 4-1 mağlup ederek Real Madrid'le arasındaki puan farkını 13'e çıkarttı.

Karşılaşmaya iyi başlayan Atletico Madrid, 31. dakikada Falcao'nun Valdes'in üzerinden aşırtarak yaptığı vuruşla 1-0 öne geçti. Golün 5 dakika sonrasında Barcelona atağında Adriano'nun şık vuruşu ağlara gitti ve Barcelona 36. dakikada beraberliği sağladı. 45. dakikada ise Busquets düzgün bir vuruşla ev sahibini öne geçirerek ilk yarının skorunu da belirledi: 2-1

İkinci yarıda baskısını arttıran Barca 57'de Messi ile farkı ikiye çıkardı. 89. dakikada ise Messi presle kazandığı topu ağlara göndererek kendisinin 2 takımının 4. golünü kaydedip skoru belirledi.

Barcelona, Atletico Madrid'i 3-1 ile geçerek rakibi ile arasındaki puan farkını dokuza, Real Madrid'le arasındaki farkı ise 13'e çıkarttı.

ARDA TURAN 90 DAKİKA SAHADA KALDI

Barcelona'nın Atletico Madrid'i 4-1 mağlup ettiği mücadelede milli oyuncumuz Arda Turan 90 dakika sahada kalırken, Madrid forması giyen bir diğer temsilcimiz Emre Belözoğlu ise maçı yedek kulübesinde tamamladı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...