AdBlockPlus 1.2.1.332

dRaJ3N

dRaJ3N

Üye
    Konu SahibiTablet veya akıllı cihazlarınızda gezinirken gelen reklamlardan nefret ediyorsanız bu uygulama tam size göre...Milyonlarca kullanıcısı olan bu uygulamayı yükledikten sonra,internette gezinirken gelen sinir bozucu reklamlardan uzak kalacaksınız. Youtube,facebook gibi çok kullanılan sitelerdeki reklamları da engelleyebilme imkanına sahipsiniz...


 
  • Beğen
Tepkiler: Anil-D
anılbaran

anılbaran

Üye
:tşk:
 
Anil-D

Anil-D

Üye
Teşekkürler
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt