Oyun Adam Android'de Nasıl Gta 4 Oynuyor ?

Sponsorlu Bağlantılar

Cpt-Soap

Üye
    Konu Sahibi
Adam Android'de Nasıl Gta 4 Oynuyor ?
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
nasıl bişey bu ya
adam teli konsol yapıor sanırım pcye

Son düzenleme:

enterneoll

enterneoll

Üye
telefon s3 ve bu video fake :D her gördüğünüze inanmayın benden söylemesi

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Super fikir sybianda bu yontemle cok oyun oynadım

enessene52

enessene52

Üye
video sahte bence.gta 4 cıksaydı androide saniyesinde haberimiz olurdu

vegatablo

vegatablo

Üye
bunu splashtop ile oynuyor bilgisayari tele yansitiyor

Buğra

Buğra

Admin
Bu tur video çok var internette.
Ben incelemiştim ve adam tuşa basmadan araba dönüş yapmisti yani tuşa basmasıyla ekrandaki goruntu uyumlu gitmiyordu :hmmm

A N D Y

A N D Y

Üye
Splashtop uzaktan bilgisayarı kontrol etmenizi sağlıyor o sadece bilgisayardan GTA IV'ü açıyor

Türe

Türe

Üye
Onlive diye bir uygulama sayesinde. Bilen bilmeyen sallamış yorumları. Fake falan değil. Bende Dirt 3 oynadım o uygulama sayesinde. Oyunun hızı sadece internet hızına bağlı.

• Beğen
Tepkiler: Buğra
Buğra

Buğra

Admin
@Türe
Onlive ile dirt3 bende oynadim ama GTA 4 onlivede var mi?

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR
Türe

Türe

Üye
Bakmadım hacı ama bu tuşlar Onlive'da var. Aynı düzen ve şekil

Invoke

Invoke

Üye
Benzer konu önceden de açılmıştı :DOnlive başka bir şey, adam splashtop diye bir program kullanmış...

Türe

Türe

Üye
Benzer konu önceden de açılmıştı :DOnlive başka bir şey, adam splashtop diye bir program kullanmış...
Video yu izlemeden yorum atınca yanlış oldu. Doğru bu adam uzaktan kontrol Programı kullanıyor. Yani pc dekini telefonla oynuyor.

• Beğen
Tepkiler: Buğra ve Invoke

Cpt-Soap

Üye
    Konu Sahibi
ha tmm o zmn bende bi pc emulatoru sanmıştım konsolmuş fake o zmn

Cpt-Soap

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar bu arada böyle pc oyunlarını androidde oynayabiliyormuyuz

Son düzenleme:
Invoke

Invoke

Üye
Adamın yaptığı pc ekranını android cihazına aktarmak... Videodan baktığın kadarıyla oynayabilirsin tabi ne derece oynanır işte tartışılır, gereksiz bence. Wifi kesiliyor derken? Ekran kapandığında wifi kapanıyor olabilir mi? Ayarlar>Wifi>Gelişmiş, uyku modunda wi-fi etkin kalsın, her zaman seçeneği seç...
Olmuyorsa bir şey indirirken, ayarlar>ekran>ekranı kapat, ışığı söndür gibi bir şey olacak orada> max dakikayı yap.
Alakası yoksa, normal kullanımda da sürekli kesilip kesilip bağlanıyorsa, farklı kernel dene.

ahmetkartal

ahmetkartal

Üye
Güzelmis deniycem

Cpt-Soap

Üye
    Konu Sahibi
Adamın yaptığı pc ekranını android cihazına aktarmak... Videodan baktığın kadarıyla oynayabilirsin tabi ne derece oynanır işte tartışılır, gereksiz bence. Wifi kesiliyor derken? Ekran kapandığında wifi kapanıyor olabilir mi? Ayarlar>Wifi>Gelişmiş, uyku modunda wi-fi etkin kalsın, her zaman seçeneği seç...
Olmuyorsa bir şey indirirken, ayarlar>ekran>ekranı kapat, ışığı söndür gibi bir şey olacak orada> max dakikayı yap.
Alakası yoksa, normal kullanımda da sürekli kesilip kesilip bağlanıyorsa, farklı kernel dene.
çözdüm kardeş saol gerek yokadam pcden çekiyor onu zaten ilk izlediğimde anlamasına anladım da oyun telden mi pcden mi açılıyo onu tam anlamadım