Activision’ın MW3 Rekorları

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
India

India

Üye
    Konu Sahibi
Activision’ın MW3 Rekorları
Activision Publishing CEO'su Eric Hirshberg, tam sayı vermemekle beraber, Modern Warfare 3 için hem kendilerinin, hem de oyun sektörünün gelmiş geçmiş en büyük ilk gün sevkiyatını gerçekleştirdiğini açıkladı.

Hirshberg'in söylediğine göre Pazartesi gecesi 13.000 perakendecinin önünde 1,5 milyon insan kuyruğa girdi. Böylece MW3 hem ilk gün sevkiyatı, hem ilk gün satışı açısından oyun sektörünün rekorunu kırmış.

Ingiltere'deki toptancılar ise oyunun ön siparişler açısından da rekoru ele geçirdiğini bildirdi.

Durum Call of Duty: Elite için de farklı değil. Hirshberg'in dediğine göre, yeni çevrimiçi hizmete kayıt başvuruları en iyimser beklentilerin ötesine geçmiş ve darboğazlara yol açmış.

"Şimdiden 1 milyondan fazla oyuncuyu kaydettik ve kayıt kapasitesini arttırabilmek için 24 saat çalışıyoruz. Bu arada belirteyim, [kayıt darboğazının] Call of Duty: Modern Warfare 3'ün oynanabilmesine etkisi yok."

viktoreznov

viktoreznov

Üye
activision paraya ne diyor acaba :D

fullwar

fullwar

Üye
activision paraya ne diyor acaba :D

Call of Duty ve World of Warcraft'tan (Activision-Blizzard ortaklığı) kazandıkları paralarla Vatikan'ın yanına bir katedral yaptırıp Papa'ya komşu olacaklar. :)

deathgazer

deathgazer

Üye
bu grafik için en az 10000tl harcaman lazım benim pcde en yüksek grafikde bile oyun paint terk gibi duruyo

fullwar

fullwar

Üye
bu grafik için en az 10000tl harcaman lazım benim pcde en yüksek grafikde bile oyun paint terk gibi duruyo

Abartmaya gerek yok 1500-1750 TL yeterli. 2500 liralık makinamda BF3'ü bile fullde oynuyorum.

deathgazer

deathgazer

Üye
bende fullde oynuyorum fakat mw3 hala çok kötü

brqsalvo

brqsalvo

Üye
Ben 1.150 tl lik dizüstüyle oynuyorum ortada.Bana yetiyor. :D

kazoo_44

kazoo_44

Üye
1700 TL lik laptopda oyunuyorum mw3' ü bütün grafikleri açtım en ufak kasma yok. GT330M.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt