Açtığım konunun bildirim dahi verilmeden silinmesi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ComandanteRTRK

ComandanteRTRK

Üye
    Konu Sahibi
Açtığım konunun bildirim dahi verilmeden silinmesi
Tube mate ile ilgili bir konu açmıştım gayet te güzel tutmuştu.Ve doğru bölümeydi.Ama konu kaldırılmış bana bir bildirim de verilmiyor.Sebebi nedir buradan öğrenmek istiyorum.Kaldırırsınız eyvallah da bildirim gelmezse sıkıntı büyük :D
Şaka bir yana gerçekten konu kayıplara karışmış sebebi nedir kaldıran moderatör bilgi verebilir mi?
Konu android internet uygulamaları bölümündeydi
Not:Link kırık değil kontrol ettim hala çalışır durumda uygulama da çalışır vaziyette bir sıkıntı yok.

Karavelaa

Üye
Tube mate ile ilgili bir konu açmıştım gayet te güzel tutmuştu.Ve doğru bölümeydi.Ama konu kaldırılmış bana bir bildirim de verilmiyor.Sebebi nedir buradan öğrenmek istiyorum.Kaldırırsınız eyvallah da bildirim gelmezse sıkıntı büyük :D
Şaka bir yana gerçekten konu kayıplara karışmış sebebi nedir kaldıran moderatör bilgi verebilir mi?
Konu android internet uygulamaları bölümündeydi
Not:Link kırık değil kontrol ettim hala çalışır durumda uygulama da çalışır vaziyette bir sıkıntı yok.
Aynısından daha önce birisi yükleme yaptıysa silinmiştir.

ComandanteRTRK

ComandanteRTRK

Üye
    Konu Sahibi
Aynısından daha önce birisi yükleme yaptıysa silinmiştir.
Yok hocam aynısı daha önce mevcut değil özellikle kontrol ettim zaten ilk çıktığında koymuştum editli versiyon yoktu bile forumda

Karavelaa

Üye
Yok hocam aynısı daha önce mevcut değil özellikle kontrol ettim zaten ilk çıktığında koymuştum editli versiyon yoktu bile forumda
Bu senin yaptığın olaydan olmuş olabilirmi?.Ayrıca konu silinince bildirim gelmiyor zaten.Ama gelmesi gerek bencede

ComandanteRTRK

ComandanteRTRK

Üye
    Konu Sahibi
Bu senin yaptığın olaydan olmuş olabilirmi?.Ayrıca konu silinince bildirim gelmiyor zaten.Ama gelmesi gerek bencede
Yok hocam editle de kimse yapmamış zaten konum kabul edilmişti.Ve eski bir tubemate de editlenmemiş

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Mp3 indirme uygulamalari yasak olduğu çöpe alınmıştır.

ANIL

ANIL

Admin
Youtube üzerinden video ve mp3 indirme uygulamalarının paylaşımı yasak. Bildirim gelmemesi ise teknik bir sorun muhtemelen. :locked2:

• Beğen
Tepkiler: minoo, SHS ve OttomaN TigeR
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...