AcİLLL_YARDIMMM

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

metintekin

Üye
    Konu Sahibi
AcİLLL_YARDIMMM
:help:

1- Telefonumun (6670) ahizesinden cızzzz diye çooook alçak ses geliyo(durduk yerde sürekli geliyo bu ses.Ama telefonu kapayınca ses gidiyo).birisiyle konuşurkende ses çok kısık geliyo. Acaba ahizenin hoparlörümü patladı?
Telefon yere falanda düşmedi. durduk yerde çıktı bu sorun :'( 5 gündür falan deli olcam.

2- 1 hafta içinde yeni hafıza kartı alacam. Dv-rs-mmc kartlar çalışırmı benim telde?
çalışmazsa 512 rs-mmc alacam. 60 liraya buldum.markası dandik çin malı bişey.ilerde sorun yaratırmı?Adam 5 yıl garantili diyo :eksi:

3- Telefonun versiyonunu kvk servisine götürtsem yükseltirlermi acaba.Bide versiyon yükseltince hafıza kartı ve telefon format atılmış gibimi olacak?Yeni versiyonda neler değişiyo?(Mesela otomatik tuş kilidi ve hareketli ekran koruyucu falan oluyomu?)

4- ÇOOKK ACELE CEVAPLARINIZI BEKLİYORUM. ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER. ;;)

tsubasa

tsubasa

Üye
6670 i tam bilmiyorum ama kulaklıktan gelen ses çok alçak diyosan büyük ihtimale şebekeden kaynaklanıyordur o ses,çünkü çoğu telefonda olur eğer düşündüğüm cızırtıysa...
Dediğim gibi 6670 i tam bilmiyorum eğer dual band triband ayarları varsa dual bandı seçerek dene birde.

metintekin

Üye
    Konu Sahibi
daha önce yoktu bu ses ya yeni çıktıı. deli olcam yahuu :(. CEWAPLARINIZI BEKLİYOM ARKADAŞLAR LÜTFEN ACİL YARDIMMM.

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
1 - Hoperlör patlasa ses hiç gelmez yada kulakla zor duyacak gibi ses verir hoperlör.. belki hoperlör aşırı derecede tozlanmıştır köydeyken benimde başıma gelmişti temizleyince ses kesildi.. Sende iyice bir temizle eğer yine düzelmezse muhtemelen hoperlor lifi çizilmiştir yani servis..

2 - 5 Yıl garantiyi ancak beyaz eşya satan yerler verir onuda malı satmak için yapar. Bir hafıza kartına o kadar garantiyi vermez kimse hem mal dandik hem 5 Yıl garanti :eksi:

3 - KVK'da versiyonu yükletebilirsin, Yeni versiyondaki eksileri artıları sadece versiyonu yükleyenlerden ve Servislerden öğrenebilirsin..

metintekin

Üye
    Konu Sahibi
sağolasın berdosh ama telefonun içini yani tozları 2 gün önce temizledim :(. senin telin wersiyonunu yazarmısın.

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Versiyon öğrenmenin kodunu unuttum :(

metintekin

Üye
    Konu Sahibi
*#0000# wersiyon kodu.

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
V 4.0437.4

Benim versiyon bu ama ben son versiyonun kaç olduğunu bilmiyorum yada ıkıp çıkmadığını..

metintekin

Üye
    Konu Sahibi
benimde aynı wersiyon. ama yeni wersiyonu war biliyom.

metintekin

Üye
    Konu Sahibi
LÜTFEN YARDIM EDİNNN. ACELE YARDIMMM .

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Originally posted by metintekin@Sep 15 2005, 06:02 PM
:help:

1- Telefonumun (6670) ahizesinden cızzzz diye çooook alçak ses geliyo(durduk yerde sürekli geliyo bu ses.Ama telefonu kapayınca ses gidiyo).birisiyle konuşurkende ses çok kısık geliyo. Acaba ahizenin hoparlörümü patladı?
Telefon yere falanda düşmedi. durduk yerde çıktı bu sorun :'( 5 gündür falan deli olcam.

2- 1 hafta içinde yeni hafıza kartı alacam. Dv-rs-mmc kartlar çalışırmı benim telde?
çalışmazsa 512 rs-mmc alacam. 60 liraya buldum.markası dandik çin malı bişey.ilerde sorun yaratırmı?Adam 5 yıl garantili diyo :eksi:

3- Telefonun versiyonunu kvk servisine götürtsem yükseltirlermi acaba.Bide versiyon yükseltince hafıza kartı ve telefon format atılmış gibimi olacak?Yeni versiyonda neler değişiyo?(Mesela otomatik tuş kilidi ve hareketli ekran koruyucu falan oluyomu?)

4- ÇOOKK ACELE CEVAPLARINIZI BEKLİYORUM. ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER. ;;)
[post=165981]Quoted post[/post]​

1 - Ahizede bir sorun olabilir.Bu konuda başka düşüncem yok. :(

2 - En iyisi tanınmış markalı 512 MB Rs MMC al.Ayrıca dediğin kartıda bırak gitsin.Dandik bir çin malı nasıl 5 Yıl garanti verebilir ki ?

3 - Garanti kapsamında ise versiyonu yükseltirler.

Son versiyonda ise en belirgin yenilik , 5 Yönlü Navi Tuşuna kısayol eklemek.

helper007

helper007

Üye
Bu navi tuşuna kısyol bizim telede oluyomu?

metintekin2

Üye
zaten 6670 in her wersiyonunda navigasyon warrrrrrrrrrr.

metintekin

Üye
    Konu Sahibi
YARDIM ETCEK YOKMUUUU!!!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...