Acilll turkcel sınırsız net yapma yardım

hsno7

hsno7

Üye
    Konu Sahibi
20 tl olanı nasıl yapıyoduk turkcell e geçitim bayidede sınırsız 20 tl yazıyodu ben sordum genede var dedi SINIRSIZ İNTERNET yazın 2222 ye gönderin dedi ama olmuyo bakiye yetersiz diyo ?

eren3546

eren3546

Üye
online islemlerden
kredi kartı ve m cüzdan ile

priv.boy

priv.boy

Üye
kardeşim sadece blackbery telefonlarda oluyor.

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt