Acill!! Android yükseltme tablet:concord smartpad3

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xdxdkanka

Üye
    Konu Sahibi
Acill!! Android yükseltme tablet:concord smartpad3
Arkadaşlar nolur yardım! android hakkında fazla bilgim yok! Android 2.3.3 yüklüymüş ancak tablet çok yavaş yükseltmek istiyorum nasıl olur nolur yardım!
(DİĞER KONULARA BAKTIM OLMUYOR)

- - - Eklendi - - -

ARKADAŞLAR NOLUR YARDIM EDİNN!!!!

furkey

Üye
mevzunun aciliyetini anlamadım? Ama yine de anlatayım: Satın aldığın firma tanınmış kaliteli bir marka değil. Muhtemelen güncelleme sunmamıştır ve sunmayacaktır da. Tablet bilinmediğinden rom da bulamazsın. Ve tebrik ediyorum bu konu için gelmişsin üyelik açmışsın...

xdxdkanka

Üye
    Konu Sahibi
mevzunun aciliyetini anlamadım? Ama yine de anlatayım: Satın aldığın firma tanınmış kaliteli bir marka değil. Muhtemelen güncelleme sunmamıştır ve sunmayacaktır da. Tablet bilinmediğinden rom da bulamazsın. Ve tebrik ediyorum bu konu için gelmişsin üyelik açmışsın...
saol ama rom'la ne alakasi var?

caglar b

caglar b

Üye
piranha desen polypad desen ainol desen jb var ama concord sıkıntılı bir firma , en iyisi sen rem booster,task killer falan yükle belki tablet biraz daha hızlanır

xdxdkanka

Üye
    Konu Sahibi
piranha desen polypad desen ainol desen jb var ama concord sıkıntılı bir firma , en iyisi sen rem booster,task killer falan yükle belki tablet biraz daha hızlanır
saol ama yüklemeyi bilmiyorum sayfa flan varsa li,nkini gönderirmisin olmazsa bi zahmet anlatsan?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt