acilen fw 7 lazım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

maniachgokhan

Üye
    Konu Sahibi
arladaslar bana acilen fw 7 lazım siz de varsa bana haber verebilir mi
 
Zero

Zero

Üye
Dosyaların asıl amacı Resmi olmayan FW'ler yükleyip Tekrar orijinal FW yüklemek isteyen arkadaşlara yardımcı olmak. Ancak sonuç olarak FW7'ye dönüş sağlıyor..

 

maniachgokhan

Üye
    Konu Sahibi
saoLasın dostum :D
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt