Acil Yardım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Alive

Alive

Üye
    Konu Sahibi
Acil Yardım
Arkadaşlar 512 lik kartlı 6600 var bende..Telefonu hafıza kartsız açtığımda açılıyor..Ama 512 liği taktığımda sistem hatası verip menüye dahi girmiyor..Bunun nedeni hafıza kartının bozulmasımı yoksa virüs mü..Kafayı yicem..Lütfen yardım edin..Bi önerisi olan var mı ne yapmalıyım

barabelli

barabelli

Üye
arkadasım 1. sı telefonun o 512lık kartla uyusmuyo olabılır ama onceden problem yoktu sımdı cıktıysa soyle yap onemlı bırseylerın yoksa hafıza kartında eger varsa once bı yedekle snra bı format at herhangı bır telefonda eger telefonunda problem oldugunu dusunuosan telefonuna cek formart oda soyle
yıldız 3 arama tusu acma kapama tsu aynı anda bas bekle format yazıcak cek elını dıkkat herseyın sılınır ama bence 1. sebebden kaynaklanıyodur

gknky

gknky

Üye
barabelli haklı

Alive

Alive

Üye
    Konu Sahibi
Dostlar hard format dışında hem tyele hem hafıza kartına format attım..Telefon 512 lik kartı taktığımda menüyü açmıyor..Ayrıca şimdi olan bişi deil..Bu kartı 1 yıldır kullanıyorum..En son Auto start psilocu yükledim..Ondan mı oldu acaba..Bi kaç programı otomatiğe bağlamıştım..Menüye girsem proyu silicem virüs taraması yapıcam..Ama olmuyor menü açılmıyor hafıza kartını taktığımda..Neyse card reader dışında pc suityle sistemin görünebildiğini biliyorum..Bunun bi yolu vardı..Bile var mı

barabelli

barabelli

Üye
baska telefona tak ve dene ordan sıl eger zaten hafıza kartına format attıysan yukledıgın her sey sılınmıstır demekkı atamamıssın yada 512lık kartın bommmmmm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt