Acil Yardım Pls


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

giantic88

Üye
    Konu Sahibi
ARKADAŞLAR TELEFONUMU AÇINCA PİN KODUNU GİRMEDEN ÖNCE KENDİSİ OTOMATİK OLARAK ŞU YAZI ÇIKIYO : "Uyg. Kapandı Phone" diyor sonra tamam'a basınca şu yazı çıkıyor: " Telefon açılması hatalı, satıcınızla görüşün" ve hiç bir şekilde tuş etki etmiyor sadece kapanıyor. Nasıl format atabilrim kablosuz. Bilen varsa pls acil yardım şimdiden teş.
 

hyper

Üye
telefon kapalıyken *-3-yes tuşlarına basılı halde aç. (tuşları yanlış hatırlamıorumdur umarım) sonra ekranda "formatting" yazısı çıkar. telefon formatlanır.
 

mynameis_ada

Üye
eğer telefonun format işlemini yapmıyorsa ki
yapmayacaktır

telefona yeni yazılım yüklenmesi gerekir !!!
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt