acil yardım lütfennnn :(

Sponsorlu Bağlantılar

Mehmetyilmaz0133

Üye
    Konu Sahibi
acil yardım lütfennnn :(
Ben yarım saat bir saat önce Smart RAM Booster pro v1.21 adlı programı yükledim şidi ise telefnu açamıyorum. telefonum a3 oldugu için bataryası da çıkmıyo lütfen bana bir çözüm önerirsiniz. :(

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Smart RAM Booster pro cihazına ne yapabilir ki?
Ayrıca cihazın pili çıksa ne yapacaksınız?

Cihazın açma kapama tuşuna 8 sn basılı tutarsan cihazın şarjı varsa açılacaktır. Yinede acilmiyorsa format atmayı deneyin.

Mehmetyilmaz0133

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim telefonum şu an açık. açıkken dondu o yüzden kpatamıyrum veya açamıyorum.
Smart RAM Booster pro ben bu prgramın ayarları ile oynadım ram temizleme aralıgı iyice düşürdüm 1 dakka yapmıştım temizleme sıklığını

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Dedigim gibi açma kapama tuşuna 8 sn basılı tutarsan cihazın restart atar.

Mehmetyilmaz0133

Üye
    Konu Sahibi
Atmıyor ki :( başka bi çözüm yolu war mı bildiğiniz :(

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Ram temizleme dediğin olay uygulamaları sonlandiriyor yani cihaza zarar verecek birşey olacağını sanmıyorum. Cihazda başka bir sorun olmalı dediğim gibi olmuyorsa servise goturebilirsin kolay sorunları 15 dk içinde yapıp geri veriyorlar cihazı :)

• Beğen
Tepkiler: Mehmetyilmaz0133

Mehmetyilmaz0133

Üye
    Konu Sahibi
valla kardeşim dün geceden beri açılmasını bkliyorum cihazın. ve benm oldugum yerde yetkili srvis yok. yani şöyle yok . burası bi nevi köy gibi bir yer :( walla hani kardeşim bnm aklıma sadece o programdan olacağı gldi. çünkü daha önce hiç olmamıştı. yükledi maça gittim geldim bi cevpsız arama var sonra telefn donmuş :(

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Reset tuşuna daha uzun basılı tut Yada cihazın şarjının bitmesini bekleyip sonra şarj et belki kendine gelebilir :)

Mehmetyilmaz0133

Üye
    Konu Sahibi
onu bekliyorum mecburen :( sarj %78 di saat 23:07 de şimdi kaçtır ki

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Bilemiyorum ama kullanmadığınız icin Uzun sürebilir tamamen bosalmasi

Mehmetyilmaz0133

Üye
    Konu Sahibi
telefonun bataryası 1900 mA

onurcngzhn34

onurcngzhn34

Üye
ram programları yüklemeyin zaten lmk ile dolduğunda kendisi boşaltıyor bir işe yaramıyor.

sen o programdan google play hizmetlerini ramdan temizliyorsun ama tekrar açılıyor yani fayda sağlamaz facebook messenger içinde aynı durum.Bunun yerine ram sorunun varsa xposed kurup greenify kullan.

zencibitc

zencibitc

Üye
ses açma + kapatma yuşuna basılı tut recoveye girerse reboot system de açılır tekrardan olmassa ses kısma + kapatma ile dene

• Beğen
Tepkiler: Mehmetyilmaz0133

Mehmetyilmaz0133

Üye
    Konu Sahibi
Telefoncuya gittim yaptı ya teşekkürler gene de herşey için çok sağolun

zencibitc

zencibitc

Üye
rica ederim.

Mehmetyilmaz0133

Üye
    Konu Sahibi
ram programları yüklemeyin zaten lmk ile dolduğunda kendisi boşaltıyor bir işe yaramıyor.
Valla kardeşim dediğini tam anlamadım ama yardımcı olabilirsen sevinirim ya.
sen o programdan google play hizmetlerini ramdan temizliyorsun ama tekrar açılıyor yani fayda sağlamaz facebook messenger içinde aynı durum.Bunun yerine ram sorunun varsa xposed kurup greenify kullan.
Bundan tam olarak bişey anlamadım kardeşim ya

Üst Alt