[Acil Yardım Lütfen] Ziraat ATM den yatırdığım Yurt ücretinin makbuzunu vermiyorlar

Sponsorlu Bağlantılar

Ns_Lion

Ns_Lion

Üye
    Konu Sahibi
[Acil Yardım Lütfen] Ziraat ATM den yatırdığım Yurt ücretinin makbuzunu vermiyorlar
Merhaba arkadaşlar

Ben Manisanın Akhisar içlesindeki Meslek Yüksek Okul da bilgisayar programcılığı okuyorum.

Devlet Yurdunda kalıyorum ve aylık 120 TL ücret ödüyorum .. Temmuz ayı ücretini yatırmadığım için kaydımın silindiğini söylediler ancak ben temmuz ayı ücretinide 120 TL olarak yatırdım ve makbuz u kaybettim. Kaydımın silindiğini Ağustos ayı ücretini yatırmaya çalışırken borcunuz görünmüyor yazısını görünce yurdu aradım ve durumu öğrendim. Kadımın silindiği hakkında bana bilgi verilmedi telefon edilmedi. Telefon edilse sıcağı sıcağına hemen hallolurdu işler..

Şimdi temmuz ayı ücretini ödediğimi yurt yönetimine kanıtlamam gerekiyor ancak ziraat bankası memurları benden Hangi Tarih,gün,saat ve hangi atm den yatırdığımı sordular sorgulama yapabilmek için ben zaten bu bilgileri bilsem sorun olmayacak işi çözeceğim bu bilgileri onlara vermeden sorgulama yapamıyacaklarını söylediler.. Okulların açılmasına 20 gün kaldı ve benim kalacak yerim yok devletten aldığım 300 lira kredi ile geçiniyorum ek gelirim yok aileden yardım yok. Mağdurum ne yapmalıyım.

Teşekkürler İyi günler..

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
allah allah saçmalığa bak güvenli kamerası ne güne duruyor.dilekçe yaz yardım iste hem kendi adına yada tc ile yatırmıyormusun kayıtlı olması lazım

fk555897

fk555897

Üye
Bu bankanın hatası git şikayet dilekçesi falan yaz. Biraz sesini yükselt.

xqz5

Üye
Hakkını ara kardeş. Sesini yukseltmezsen ciddiye almazlar. Zamanında ben teknosadan laptop almıştım. Peşin yatırmştm parayı. Laptopu arıza için yollaym dedm. Faturayı kaybetmştm. Gttm teknosaya adıma ait fatura çıkartamadılar. Yani benm oradan laptop aldgma dair hcbir bilgye ulaşamamışlar(güya) laptop markasna gore tarama yaptilar laptopu aldgm ay içinde aldgm yerden oyle bir laptop satmadıklarnı söyledler. Soyleyecegm şu ben ustelemedm pek. Şimdiki aklm olsa herşeyi yapardm. Sende elinden geleni yap.