Acil yardım!!! hacksiz programlar yüklemek istiyorum nereden bulabilirim?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KAFAYIMI7N

Üye
    Konu Sahibi
Acil yardım!!! hacksiz programlar yüklemek istiyorum nereden bulabilirim?
ES-SELÂMU ALEYKUM MAXI CEP YÖNETICILERI VE KONUYU OKUYAN ARKADAŞLAR.. Buradan yüklediğim çeşitli programlar ve yardımcı haraçları indirmeye geçtikten sonra sertifika hatası veriyor bunu'da engellemek için sertifika almam gerekiyormuş ama ben ve benim gibiler bunu almak istemiyor belirli bir sebebi yok almak istememinin.. Çok kısa keseceğim uzatmadan bazı konularlar belirtilmiş hackli telefonlarda uyumlu diye bazıları'da önemsememis bu konuyu sormak istediğim nokia'a uyumlu s60v5 uyumlu programları nerden bulabilirim hacksiz cihazlar için..
Teşekkür ederim.. :)

Emrgncy

Emrgncy

Üye
Öncelikle Aleykum selam kardeşim

Eğer telefonunu hacklemek istemiyorsan sadece
uygulamaların signed olanını yükleyeceksin, forumdaki uygulamalarda signed mi unsigned mi olduğu belirtiliyor.

Aradığın uygulamanın signed olanı forumda yoksa google amcaya uygulamanın ismini ve yanınada signed yazarak aratabilirsin :oke:

KAFAYIMI7N

Üye
    Konu Sahibi
Öncelikle Aleykum selam kardeşim

Eğer telefonunu hacklemek istemiyorsan sadece
uygulamaların signed olanını yükleyeceksin, forumdaki uygulamalarda signed mi unsigned mi olduğu belirtiliyor.

Aradığın uygulamanın signed olanı forumda yoksa google amcaya uygulamanın ismini ve yanınada signed yazarak aratabilirsin :oke:

Allah razı olsun.. Çok teşekkür ederim.. :)

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Eğer telefonu hack edersen sertifika ile uğraşmazsın sitede 3 dakikada hack konusu ile telini hack et gitsın.

http://www.maxicep.com/symbian-s60v5-yazilim-destek/tum-symbian-cihazlari-3-dk-da-hackleme-2012-sertifika-derdine-son-547695.html

Emrgncy

Emrgncy

Üye
Allah razı olsun.. Çok teşekkür ederim.. :)

Rica ederim ama niye hack yapmak istemediğini anlamadım.

Telefonundan daha iyi faydalanmak istiyorsan hacklemeni tavsiye ederim.
üst mesajda Aybin arkadaşımın paylaştığı konudan telefonunu hackleyebilirsin.

Hacklemekten korkma herhangi bir sorunda bizler buradayız yardımcı oluruz...

joker.lg

joker.lg

Üye
sis editör ile paketi imzalayabilirsin öyle dene birde :)

KAFAYIMI7N

Üye
    Konu Sahibi
bu kadar basit bir hack yöntemini duymamıştım yaptım çalışıyor ama telefonda c klasörun'de silmem gereken bir dosya varmis tabi bende çıkmadı. Şu ana dek sorun yok Allah razı olsun sizden:)

- - - Eklendi - - -

sis editör ile paketi imzalayabilirsin öyle dene birde :)

Kardeş ben anlamamam o işlerden imza felan isterler ben bilemem yaş mi kuru mu imza atılacağını teşekkür ederim:):d

AynstaynModeOn

Üye
o klasörü silmesende bişey fark etmez fakat silmek istersen xplore yükle gizli dosya ve klasör gösterimini aç bulursun klasörü

KAFAYIMI7N

Üye
    Konu Sahibi
o klasörü silmesende bişey fark etmez fakat silmek istersen xplore yükle gizli dosya ve klasör gösterimini aç bulursun klasörü

Zararı yok diyorsan kalsın kardeş bende x plore yüklü güzel program o'da.. Son bir ricam var sizden 5800 için hangi uygulamaları önerirsiniz?
Ben orjinal klavyeden daha iyi bir klavye arıyorum birde telefonunun hızının artmasını istiyorum yardımcı olursanız sevinirim teşekkür ederim sağolun varolun:-):-):-)

_RYUK_

_RYUK_

Üye
kendi klavyesi en iyi öbür klavye programları çok iyi çalışmıyor
benim sana önerebilecegim uygulamalar Joiko spot,ebuddy,face lock,mobil cleaner,mp3 cut, youtube,uc player,spb time,spb weather,spb tv, maze lock,camere fx,go to menu,memory info

KAFAYIMI7N

Üye
    Konu Sahibi
eyvallah bu programlar işime yarar saydıklarının içinde bende olanlarda var:) bu saydıklarının hepsi maxi cep forumun'da mevcut mu? Linkleri varsa elinde olan onları paylaşabilir misin? :)

_RYUK_

_RYUK_

Üye
şuan mobildeyim link vermem zor ama bütün uygulamlar forumda var

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
bu kadar basit bir hack yöntemini duymamıştım yaptım çalışıyor ama telefonda c klasörun'de silmem gereken bir dosya varmis tabi bende çıkmadı. Şu ana dek sorun yok Allah razı olsun sizden:)
xplore ile c dizinine gir. O klasörü sil gitsin.

Bir parça yardımcı oldu isek ne mutlu bize.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt