acil yardım güvenlik kodu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
güvercin

güvercin

Üye
    Konu Sahibi
2. el telefon aldık(6600) güvenlik kodunu bilmiyoruz çünkü değiştirilmiş yani klasik 12345 değil nasıl kırabiliriz acil yardım :help: :help: :help:
 


Gokhan43

Gokhan43

Üye
Güvenlik Kodunun çaresi sadece serviste telefona Flash attırmaktır ama Dosyalar / Series60 / !# Yeni S60 Uygulamaları #! bölümünde M-Code adlı program var , o Master Code üreterek bu kodu kırmaya yarıyor.

M-Code Programını deneyin :iyi:
 
güvercin

güvercin

Üye
    Konu Sahibi
eyvallah cok teşekkür ederim beni büyük bir dertten kurtardın ;;) :bravo: :artı:
 
Gokhan43

Gokhan43

Üye
Önemli değil :maxicep:
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt