Acil yardım galaxy w çöpe gitmesinn

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
fredwerevıra

fredwerevıra

Üye
    Konu Sahibi
Acil yardım galaxy w çöpe gitmesinn
Dostlar öncelikle şunu soyliym odin vs programlardan anlamıyorum androide yeni geçtim.galaxy w telefonuma imei klonlama yaptırdım memlekette.ancak telefon elimde aniden kapandı okul başladığı içinde şehir dışındayım klonlama yapan yere götüremedim.burda götürdüğüm tamircilerse yapamıyolar program atıyoruz yarıda kesiliyo diyolar.açınca samsung yazısı gidip geliyo.sizce ne yapmalıyım bi çaresi var mıdır ? :-(

ZaZuM

ZaZuM

Üye
kardeşim cihazı yapsan bile sebekesini kullanamaya bilirisn yani konuşma ve mesajlasma haricinde kullanabilirsin odis ile yazılım yüklenmesi lazım anladığım kadarıyla

fredwerevıra

fredwerevıra

Üye
    Konu Sahibi
Telefon bi açılsında pasaport kaydıda yaptırırım ama düzeltebilen olmadı

yavuzkaraca

yavuzkaraca

Üye
rootlama yaptın ve aslında rootlama yapamadın sonuçta böyle birşey oldu ve telefon daha açılmadı .öyle mi.

fredwerevıra

fredwerevıra

Üye
    Konu Sahibi
fredwerevıra

fredwerevıra

Üye
    Konu Sahibi
Telefon açılmıyo samsung yazısı gidip geliyo açmaya çalıştığmda.onun dışında şu an verdiği tek tepki hard format için yapılan ses tuşu+home+güç düğmesi olayı ondan sonrasınada bi iki telefoncu baktı ama yapamadılar çözümü nedir ne yapmalıym?

yavuzkaraca

yavuzkaraca

Üye
Telefon açılmıyo samsung yazısı gidip geliyo açmaya çalıştığmda.onun dışında şu an verdiği tek tepki hard format için yapılan ses tuşu+home+güç düğmesi olayı ondan sonrasınada bi iki telefoncu baktı ama yapamadılar çözümü nedir ne yapmalıym?

vallaha bilmiyorum hocam bilsem yardım ederdim..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...